Transport do Szwecji

Od wielu lat polskie produkty na rynku szwedzkim radzą sobie naprawdę doskonale

Konsumenci z tego kraju chwalą między innymi żywność oraz różnego rodzaju urządzenia mechaniczne i elektryczne.
Między innymi z tego powodu polsko-szwedzka wymiana handlowa cały czas rośnie.

Usługi transportowe i spedycyjne o charakterze kompleksowym

TRANSlogis oferuje pomoc w wykorzystaniu tej jakże korzystnej sytuacji, poprzez realizację usług spedycyjnych i transportowych.
O ich jakości decyduje między innymi szeroka flota pojazdów, a także współpraca z cenionymi przewoźnikami.

Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować przewóz towarów z i do Szwecji – z Polski i z wielu innych krajów na świecie. Wszystko to otwiera dostęp do niezwykle chłonnego rynku szwedzkiego, który może pochwalić się takimi markami jak Husqvarna, Volvo, Scania czy IKEA, a także do innych krajów z tego regionu (m.in. do Norwegii, Finlandii oraz Danii)
Zakres naszych usług obejmuje cały kraj. Docieramy więc nie tylko do głównych ośrodków, ale również do mniejszych miast, także istotnych z punktu widzenia gospodarczego. Na liście najważniejszych destynacji znajdują się między innymi:
 
  • Sztokholm,
  • Goteborg,
  • Umea,
  • Karlstad,
  • Malmo,
  • Orebro,
  • Halmstad,
  • Falum,
  • Uppsala.

Profesjonalny transport aut do Szwecji

Jak wskazują liczne raporty i wyliczenia, w polsko-szwedzkiej wymianie handlowej niezwykle istotną funkcję spełniają różnego rodzaju pojazdy.
Dzięki TRANSlogis, ich przewóz odbywa się w najlepszych możliwych warunkach.

Oferujemy transport nie tylko aut osobowych i ciężarowych, ale również łodzi, motocykli i sprzętu budowlanego. Odbywa się on przy użyciu specjalnie dobranych lawet, busów i naczep. Nasi partnerzy doskonale wiedzą, w jaki sposób przewieźć je w sposób sprawny oraz bezpieczny. Transport może rozpocząć się w Polsce, Szwecji, a także w wielu innych krajach. Zapewniamy między innymi sprawdzanie pojazdów z USA.
Oczywiście nie są to jedyne usługi, jakie świadczy TRANSlogis. Korzystając z drogi lądowej, powietrznej i morskiej, jesteśmy w stanie przetransportować każdy towar, niezależnie od jego wielkości oraz specyfiki. Zatrudniani przez nas pracownicy bardzo dobrze znają również warunki panujące na szwedzkich drogach. Dzięki wiedzy na temat tamtejszych przepisów, dają oni pewność, że realizowane przez usługi transportowe nie będą w żaden sposób opóźniane.

Darmowa
wycena

Potrzebujesz wyceny transportu
z punktu A do punktu B?

+48 697 620 419