Transport wina

Od początku swojej działalności firma zajmuje się transportem wina oraz innych alkoholi.

Współpraca z klientami zaopatrującym duże sieci sprzedaży wina, restauracje oraz hotele pozwoliła nam na poszerzenie wiedzy z tego zakresu.

Wino jest bardzo specyficznym, delikatnym towarem wymagającym doświadczenia przy organizowaniu jego transportu.

Porównać można go z przewożeniem leków, materiałów biologicznych czy innych wrażliwych produktów (np. żywnościowych). Z tego też względu konieczne jest stworzenie optymalnych warunków podczas przewozu – związane są one między innymi z odpowiednią temperaturą, wilgotnością oraz dobrym umocowaniem ładunku. Co więcej, każdy gatunek wina potrzebuje nieco innych warunków, które pozwolą utrzymać jego smak oraz aromat. Wszelkie błędy popełnione w tym aspekcie mogą okazać się bardzo kosztowne.
Zachęcamy do wysyłania zapytań ofertowych. Zawsze staramy się znaleźć optymalne rozwiązanie, dzięki któremu wino bezpiecznie pokona drogę z winnicy do wskazanego magazynu. Wszystko dzięki stworzeniu i utrzymaniu odpowiednich warunków przewozu.
Powierzając w nasze ręce transport wina, możecie mieć Państwo pewność, że każdy etap przygotowania oraz realizacji transportu będzie zgodny z zasadami, jakie obowiązują przy tego rodzaju transporcie. Niezależnie od wielkości ładunku, a także tego, jakie dokładnie gatunek wina został rozlany do butelek. Zawsze dbamy o spełnienie wszystkich najważniejszych kryteriów bezpieczeństwa.
 

Zalety transportu wina z TRANSlogis:

  • temperatura panująca w trakcie transportu jest dobierana w zależności od gatunku wina,
  • butelki przewożone są w specjalnych, zabezpieczonych opakowaniach,
  • podczas jazdy wino jest chronione przed wpływem wstrząsów oraz drgań,
  • dbamy o to, aby jakość wina nie pogorszyła się także z powodu promieniowania UV,
  • korzystamy z pojazdów specjalnie przystosowanych do tego typu ładunków,
  • gwarantujemy, że po transporcie wino nie straci swojego smaku ani aromatu,
  • zapewniamy szybką realizację i atrakcyjne stawki cenowe.
 

Korzystna współpraca biznesowa

Ofertę transportową budujemy od wielu lat. Dzięki bogatemu doświadczeniu i współpracy z wieloma partnerami (zarówno z dużymi dostawcami, jak i odbiorcami), dobrze przygotowaliśmy się na realizację usług o wyjątkowym charakterze.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że w przypadku transportu tak wrażliwego towaru niezbędne jest wzajemne zaufanie oraz ścisła współpraca. Z tego powodu oferujemy nie tylko profesjonalne wykonanie zlecanych zadań, ale również fachowe doradztwo w każdej, nawet najdrobniejszej kwestii.

Darmowa
wycena

Potrzebujesz wyceny transportu
z punktu A do punktu B?

+48 697 620 419