Transport wina

Skuteczny i bezpieczny transport wina i innych alkoholi – postaw na współpracę ze specjalistami z TRANSlogis

Przewóz wina i innych alkoholi to nasza specjalność, którą zajmujemy się od początków działalności TRANSlogis. Współpracujemy z winnicami i destylarniami zaopatrującymi duże sieci sprzedaży alkoholi, restauracje i hotele, ale nie tylko. Sprawdź, jak możemy pomóc Tobie.

Wino jest specyficznym, delikatnym towarem wymagającym doświadczenia przy organizowaniu jego transportu.

 Żeby zachować szlachetność oraz walory wizualne i smakowe trunku, należy o niego odpowiednio dbać. Tyczy się to nie tylko sposobu produkcji czy też przechowywania, ale również przewozu. Dlatego w TRANSlogis oferujemy kompleksowe usługi transportu wina. Zajmujemy się całą logistyką i formalnościami, zabezpieczamy towar i czuwamy nad prawidłowym przebiegiem zlecenia. Organizujemy też przewóz innych alkoholi.

Transport wina, whisky czy też koniaku można porównać z przewożeniem leków, materiałów biologicznych czy też innych wrażliwych produktów żywnościowych. 
Z tego też względu koniecznością jest stworzenie takich warunków podczas przewozu, które nie będą działały na niekorzyść alkoholu. Przewożony ładunek trzeba – po pierwsze – dobrze umocować, a po drugie – zadbać o optymalną temperaturą oraz wilgotność powietrza panującą w strefie przechowywania. Dlatego organizację transportu wina (i innych alkoholi) warto powierzyć specjalistom, którzy dysponują doświadczeniem i odpowiednią flotą transportową.

W TRANSlogis od lat zajmujemy się przewozem szlachetnych trunków. Wspieramy eksport i import wina, whisky czy też koniaku. Działamy globalnie, łącząc ze sobą producentów i nabywców z różnych zakątków świata. Świadczymy usługi logistyczne, transportowe i doradcze, dbając o wszystkie – nawet najmniejsze – szczegóły związany z realizacją zlecenia.

Bezpieczny transport alkoholu – tylko z najlepszymi! Wybierz profesjonalne wsparcie

Dzięki bogatemu doświadczeniu wiemy, że każdy gatunek wina potrzebuje odmiennych warunków, które pozwolą utrzymać jego wyjątkowy smak, aromat oraz wygląd.

Wszelkie niedociągnięcia i błędy popełnione w aspekcie mikroklimatu mogą okazać się nieodwracalne i kosztowne. Na niekorzyść trunku działa bowiem zarówno zbyt niska, jak i zbyt wysoka temperatura czy też wilgotność powietrza.

Dlatego w TRANSlogis pracujemy z najwyższą starannością, zawsze pilnując, aby warunki panujące w przestrzeni załadunkowej były zgodne z wymaganiami producenta wina. Dysponujemy profesjonalną flotą pojazdów, a do realizacji zleceń na transport alkoholu oddelegowujemy odpowiednio przeszkolonych i doświadczonych kierowców. Na bieżąco monitorują oni warunki przewozowe, a także sprawnie reagują na ewentualne sytuacje kryzysowe.

Zajmujesz się eksportem lub importem wina (albo innych alkoholi)? Zachęcamy do wysyłania zapytań ofertowych. Zawsze staramy się znaleźć optymalne rozwiązanie, dzięki któremu trunki bezpiecznie pokonują drogę i trafiają do swoich odbiorców. Każdy transport alkoholu organizujemy w oparciu o najwyższe standardy i sprawdzone procedury.


W TRANSlogis realizujemy przewozy wina (i innych alkoholi) zgodnie z zasadami obowiązującymi dla tej grupy artykułów żywnościowych. Pełnimy nadzór nad każdym etapem transportu – dobieramy pojazd, trasę i środki ochrony, załatwiamy formalności, a także dokonujemy niezbędnych opłat (zabezpieczenie akcyzowe). Oferujemy kompleksowe, a zarazem elastyczne i indywidualne podejście. W efekcie nasi Klienci nie muszą się o nic martwić.

Oto, w jaki sposób zapewniamy najwyższą jakość usług transportowych:

•    używamy pojazdów i akcesoriów przystosowanych do przewozu alkoholu, takich jak np. kontener chłodniczy czy też folia termostatyczna,
•    zawsze dobieramy temperaturę i wilgotność powietrza w zależności od rodzaju trunku i jego gatunku – zgodnie z zaleceniami producenta,
•    alkohole przewozimy w butelkach, które następnie wkładamy do specjalnych opakowań – chronią one przed uszkodzeniami i niekorzystnym wpływem promieniowania UV,
•    zabezpieczamy przewożone butelki przed wstrząsami i drganiami w trakcie transportu.

Działania te gwarantują, że wino lub inne alkohole nie tracą swoich walorów wizualnych. Mimo szybkiej realizacji przewozu, zachowują niepowtarzalny smak oraz aromat i spełniają wszelkie oczekiwania ich odbiorców

Darmowa
wycena

Potrzebujesz wyceny transportu
z punktu A do punktu B?

+48 697 620 419

Postaw na korzystną współpracę biznesową – skontaktuj się z TRANSlogis

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, która oferuje wyspecjalizowane usługi transportu. Działamy w kraju i za granicą, łącząc ze sobą producentów, nabywców i dostawców na całym świecie. Naszą ofertę przewozu win i alkoholi budujemy od lat, zapewniając najwyższy standard usług w połączeniu z atrakcyjnymi stawkami cenowymi.

Dysponujemy bogatym doświadczeniem, wykwalifikowanymi pracownikami i nowoczesną flotą pojazdów, a także rozbudowaną siecią kontaktów i bazą przewoźników, dzięki czemu możemy sprawnie i bezpiecznie realizować usługi przewozu o tak wyjątkowym charakterze. 
Transport wina (lub innych alkoholi) to bowiem przedsięwzięcie, w którym nie ma miejsca na przypadek. Sukces to wypadkowa wielu pomniejszych decyzji i działań, które podejmujemy z pełną starannością i odpowiedzialnością. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że w przypadku transportu tak wrażliwego towaru niezbędne jest wzajemne zaufanie oraz ścisła współpraca. Z tego powodu oferujemy nie tylko profesjonalne wykonanie powierzonych nam zadań, ale również stały kontakt oraz fachowe doradztwo w każdej – nawet najdrobniejszej – kwestii.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu!