Spedycja kolejowa

W ramach transportu kolejowego oferujemy połączenie
Europy z daleką Azją.

Organizujemy przewóz kontenerowy towarów za pomocą transportu
kolejowego na trasie Chiny – Polska – Chiny.

W ramach realizowanych przez nas usług, wykorzystujemy kontenery 20ft oraz 40ft, które dobieramy w zależności od potrzeb i wymagań Klientów.

Dzięki temu rozwiązaniu oferujemy możliwości organizacji zarówno wysyłek całokontenerowych, jak i częściowych – drobnicowych. Główną zaletą tego rozwiązania jest krótki czas transportu w porównaniu z transportem morskim.
Ile trwa cała procedura? 20-22 dni od momentu wyjazdu pociągu z terminala kolejowego w Chinach, do dostarczenia towaru do klienta. Usługi tego typu realizujemy w systemie door to door.

TRANSlogis oferuje pomoc w zorganizowaniu transportu kolejowego do Chin.

obrazek mapki
logo
Chiny
Współpracujemy z najlepszymi przewoźnikami i spedytorami działającymi w Europie i Azji. Za każdym razem są oni przez nas odpowiednio weryfikowani, tak aby zapewnić Klientom pełną gwarancję nie tylko sprawności i szybkości przewozu towaru, ale też bezpieczeństwa na każdym etapie wykonania usługi.
 

Wysoka jakość usług spedycyjnych

Korzystamy z bezpośredniego połączenia kolejowego między Polską a Chinami, dzięki czemu stanowimy optymalny wybór dla importerów oraz eksporterów, którzy nie chcą czekać miesiącami na towar. Szybka realizacja, bezpieczeństwo i atrakcyjne stawki sprawiają, że oferowany przez TRANSlogis transport kolejowy to niezwykle efektywna forma przewozu ładunku. Niezależnie od jego wielkości i specyfiki.
 

Zalety spedycji kolejowej

  • sprawna i szybka organizacja wysyłek całokontenerowych i drobnicowych,
  • usługi w systemie door to door,
  • korzystne warunki dla przewożonego towaru,
  • bezpośredni dostęp do wielu terminali kontenerowych,
  • zróżnicowane usługi kolejowe – przewozy wagonowe i kontenerowy,
  • szeroki tabor.

Wieloletnia działalność na rynku pozwoliła nam wyselekcjonować partnerów, z którymi współpracujemy w ramach realizacji zleceń, jak również przygotować odpowiednie procedury spedycyjne. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować sprawne wykonanie całego procesu przewozu ładunków o różnej specyfice.
 

Nasz tabor - wagony kolejowe

Zapewniamy dostęp nie tylko do wagonów standardowych, ale również do tych specjalnie przystosowanych pod względem wymiarów oraz warunków panujących wewnątrz. Wszystko po to, aby nasi Klienci mogli skorzystać z najlepszej dostępnej opcji przewozu towarów.
 
Typ Długość [m] Szerokość [m] Wysokość [m] Objętość [m3] Max waga towaru [t] Euro pal
Standard 14 3 3,21 122 68 34
Izoterma 21 3 3 150 50 50
Wagon 250m3 23 3 4 250 49 70
 

Nasz tabor - kontenery

Dwa typy kontenerów zdecydowanie ułatwiają rozdzielenie ładunku, a także wybór optymalnej metody transportu. W poniższej tabeli znajdziecie Państwo szczegółowe parametry kontenerów, które ułatwią podjęcie ostatecznej decyzji.
 
Typ Długość [m] Szerokość [m] Szerokość drzwi [m] Wysokość [m] Wysokość drzwi [m] Objętość [m3] Tara [kg] Max waga towaru [t] Euro pal
20' 5,9 2,35 2,33 2,39 2,28 33 1800 22 12
40' 12,03 2,35 2,33 2,39 2,28 67 4000 27 30

Darmowa
wycena

Potrzebujesz wyceny transportu
z punktu A do punktu B?

+48 697 620 419