Spedycja lotnicza

Zajmujemy się kompleksową organizacją
transportu lotniczego

 

W zakresie spedycji lotniczej oferujemy:

kompleksowa obsługę
door to door
operacje i usługi w większości
portów na świecie
obsługę spedycyjno-celną w eksporcie, imporcie oraz tranzycie towarów
składowanie w magazynach i składach celnych
konkurencyjne stawki dzięki współpracy z duża ilością linii lotniczych
ekspresową dostawę
Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie. Przez długi czas działalności na rynku opracowaliśmy bogatą sieć kontaktów, z których korzystamy w ramach świadczonych usług. Gwarantujemy transport towarów o dowolnej specyfice. Wszystkie czynności wykonywane są zgodnie z opracowaną procedurą, udoskonaloną za sprawą ogromnej liczby realizacji, w których mieliśmy okazję uczestniczyć.
 

Zalety spedycji lotniczej

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że transport drogą powietrzną zapewnia mnóstwo korzyści. Przede wszystkim te związane z czasem trwania całej operacji. Przygotowany ładunek może w szybki i bezpieczny sposób dotrzeć do niemal każdego państwa, co jest niezwykle istotne zarówno dla importerów, jak i eksporterów.

Z tego właśnie powodu tak rozumiany transport stał się bardzo ważnym elementem tak zwanej spedycji międzynarodowej, realizowanej na całym globie. Mając to na uwadze, pragniemy zaproponować usługi o charakterze kompleksowym, kierowane do klientów działających w różnych branżach i sektorach.
 

Współpraca z TRANSlogis się opłaca

Niezależne od celu podróży, a także rodzaju towarów, które mają zostać przetransportowane, zapewniamy naszym Klientom profesjonalną, kompleksową obsługę. Jest ona konkurencyjna pod wieloma względami – uwagę warto zwrócić zwłaszcza na korzystne stawki cenowe oraz dostęp do pomocy świadczonej przez wielu partnerów działających w różnych krajach.

Proponujemy także rozmaite usługi dodatkowe, związane między innymi ze składowaniem towarów oraz obsługą spedycyjno-celną. Wszystko to przekłada się na sprawność, bezpieczeństwo oraz szybkość wykonania wszelkich zleconych usług. Co równie istotne, dotyczą one towarów o dowolnych parametrach i specyfice.

Transport lotniczy – najczęściej przewożone ładunki:

  • towary o wysokiej wartości,
  • towary o krótkiej dacie przydatności,
  • towary delikatne,
  • towary o niskiej masie i niewielkiej objętości,
  • towary strategiczne dla utrzymania ciągłości produkcji

Korzystając z dostępnej oferty, nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich towar zostanie dostarczony do celu szybko i bezpiecznie.

Potwierdzeniem tego jest nasza długoletnia współpraca z podmiotami z różnych dziedzin i sektorów gospodarki.

Darmowa
wycena

Potrzebujesz wyceny transportu
z punktu A do punktu B?

+48 697 620 419