Spedycja lotnicza

Zajmujemy się kompleksową organizacją
transportu lotniczego

Transport lotniczy to jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi transportu, która umożliwia przedsiębiorcom ekspansję na zagraniczne rynki. Chcesz bezpiecznie i terminowo dostarczać ładunki nawet w najodleglejsze zakątki świata? Sprawdź ofertę TransLogis. Spedycja lotnicza nie ma przed nami żadnych tajemnic. Co roku realizujemy setki zleceń i wysyłamy różnorodne przesyłki lotnicze do odbiorców na całym świecie. Sprawdź, co możemy zrobić dla Ciebie.

W TRANSlogis zajmujemy się kompleksową organizacją transportu lotniczego – przygotowujemy ładunki do wysyłki, zajmujemy się opracowaniem dokumentacji przewozowej, wnosimy niezbędne opłaty, czy wreszcie monitorujemy przesyłki lotnicze. Działamy w oparciu o najwyższe standardy, gwarantując niezawodność i terminowość dostaw.

 

W zakresie spedycji lotniczej oferujemy:

kompleksowa obsługę
door to door
operacje i usługi w większości
portów na świecie
obsługę spedycyjno-celną w eksporcie, imporcie oraz tranzycie towarów
składowanie w magazynach i składach celnych
konkurencyjne stawki dzięki współpracy z duża ilością linii lotniczych
ekspresową dostawę
Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie. Długi staż na rynku zaowocował bogatą siecią kontaktów, z których korzystamy w ramach świadczonych usług spedycyjnych i transportowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprawnie zarządzać całym lotniczym łańcuchem dostaw. Z sukcesem realizujemy nawet największe wyzwania logistyczne i elastycznie dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Gwarantujemy transport towarów o dowolnej specyfice. Dostarczamy zarówno przesyłki specjalne, jak i zwykłe; ładunki standardowe, jak i wymagające kontrolowanej temperatury. Wszystkie czynności wykonujemy zgodnie z opracowaną procedurą, udoskonaloną za sprawą ogromnej liczby realizacji, w których mieliśmy okazję uczestniczyć.

Zalety frachtu lotniczego i spedycji lotniczej

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że transport drogą powietrzną zapewnia mnóstwo korzyści – przede wszystkim te związane z czasem trwania całej operacji. Przygotowany ładunek może w krótkim czasie dotrzeć do niemal każdego państwa, co jest niezwykle istotne zarówno dla importerów, jak i eksporterów. Ponadto fracht lotniczy wyróżnia się wysokim stopniem bezpieczeństwa. W efekcie ładunki docierają do odbiorców bez uszczerbku na jakości. Co ważne, aby zminimalizować ewentualne straty, każdą przesyłkę ubezpieczamy.

Z tych powodów transport lotniczy stał się bardzo ważnym elementem tak zwanej spedycji międzynarodowej, realizowanej na całym globie.

Mając to na uwadze, pragniemy zaproponować usługi spedycyjne i transportowe o charakterze kompleksowym, kierowane do klientów działających w różnych branżach i sektorach.

Żeby zagwarantować terminowość i niezawodność transportu i spedycji lotniczej, korzystamy z najnowszych systemów informatycznych. Dzięki nim dokładnie wiemy, co dzieje się z przewożonym ładunkiem. Monitorujemy każdy etap dostawy, gwarantując naszym klientom dostęp do aktualnych informacji na temat towarów.

Współpraca z TRANSlogis się opłaca

Niezależne od celu podróży, a także rodzaju towarów, które mają zostać przetransportowane, zapewniamy naszym Klientom profesjonalną, kompleksową obsługę. 
Jest ona konkurencyjna pod wieloma względami – uwagę warto zwrócić zwłaszcza na korzystne stawki cenowe oraz dostęp do pomocy świadczonej przez wielu partnerów działających w różnych krajach. Dzięki temu sprawnie odpowiadamy na wszelkie uwagi dotyczące organizowanych transportów i szybko reagujemy na ewentualne problemy.

Proponujemy także rozmaite usługi dodatkowe, związane między innymi ze składowaniem towarów oraz obsługą spedycyjno-celną. Wszystko to przekłada się na sprawność, bezpieczeństwo oraz szybkość wykonania powierzonych nam zleceń. Co równie istotne, oferowane usługi transportu lotniczego dotyczą towarów o dowolnych parametrach i specyfice.

Transport lotniczy – najczęściej przewożone ładunki:

  • towary o krótkiej dacie przydatności,
  • towary delikatne,
  • towary niebezpieczne,
  • ładunki wartościowe,
  • ładunki wymagające,
  • ładunki w temperaturze kontrolowanej,
  • towary o niskiej masie i niewielkiej objętości,
  • towary strategiczne dla utrzymania ciągłości produkcji

Korzystając z dostępnej oferty, nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich towar zostanie dostarczony do celu szybko i bezpiecznie.

Potwierdzeniem tego jest nasza długoletnia współpraca z podmiotami z różnych dziedzin i sektorów gospodarki. W ramach prowadzonej działalności współpracujemy nie tylko z polskimi przedsiębiorcami, ale również zagranicznymi firmami, w każdym z przypadku oferując najwyższą jakość spedycji lotniczej.

Darmowa
wycena

Potrzebujesz wyceny transportu
z punktu A do punktu B?

+48 697 620 419

Transport lotniczy – kierunki

W TRANSlogis współpracujemy z renomowanymi przewoźnikami lotniczymi z całego świata. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować transporty nawet do egzotycznych krajów. Najczęściej obsługujemy przesyłki lotnicze z i do:


 
•    krajów europejskich,
•    USA,
•    Chin, Korei, Japonii,
•    państw Bliskiego Wschodu,
•    Indii,
•    RPA.

Międzynarodowy transport lotniczy – wycena


Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, aby zakończyło się ono powodzeniem, czyli zostało dostarczone na czas, bez uszczerbku na jakości oraz zgodnie z wymaganiami zarówno zleceniodawcy, jak i odbiorcy. Dlatego naszym klientom proponujemy indywidualną wycenę. Uwzględnia ona nie tylko specyfikę przewożonych towarów, ale również odległość, stopień wykorzystania środka transportu czy też konieczność podjęcia dodatkowych czynności. Zachęcamy więc do kontaktu celem omówienia szczegółów zlecenia.