Spedycja morska

TRANSlogis oferuje usługi organizacji
transportu morskiego

ładunków drobnicowych oraz całokontenerowych z wykorzystaniem
kontenerów 20’, 40’, 45’HC oraz kontenerów specjalistycznych np.: tupu Open TOP czyli z rozsuwanym dachem.

W zakresie spedycji morskiej oferujemy:

opracowanie optymalnej
kosztowo i czasowo trasy
przewozu
pomoc w wyborze
kontenera
organizację przewozów
lądowych i morskich
organizację magazynowania
i przeładunków towarów
w kraju i za granicą
obsługę celną
dodatkowe usługi portowe
w kraju i za granicą
transport ładunków do/z portów
polskich i zagranicznych –
dostawy "door to door"
kompleksowa obsługę
logistyczną
Spedycja morska umożliwia sprawny transport ładunku o różnej specyfice na dalekie odległości, do dowolnego państwa świata. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprawić, aby wszystkie procedury związane z przewozem przebiegały w sposób nie tylko sprawny, ale i bezpieczny.

Współpracujemy z największymi armatorami morskimi, dysponujemy również fachową wiedzą, z której korzystamy podczas profesjonalnego doradztwa biznesowego. Dbamy o interesy naszych Klientów, dlatego oferujemy usługi organizacyjne o charakterze kompleksowym.
 

W czym może pomóc TRANSlogis?

W ramach naszej działalności, zapewniamy pełną obsługę transportu morskiego. Niezależnie od typu ładunku – mogą być to więc wysyłki całokontenerowe, drobnicowe, a także towarów niekonwencjonalnych i ponadgabarytowych.

Usługi związane ze spedycją morską wykonujemy od początku do końca. Nasi fachowcy nie tylko pomagają w wyborze optymalnych rozwiązań (zarówno pod kątem kosztowym, jak i skuteczności prowadzonych działań), ale też w organizacji przewozów, magazynowania i przeładunków towarów w dowolnym miejscu na świecie. Istotną pozycję w naszej ofercie zajmują także wszelkie czynności dodatkowe, związane między innymi z obsługą celną i portową.

Spedycja morska to dziedzina, w której specjalizujemy się do wielu lat. Przez ten czas byliśmy w stanie opracować kompleksową ofertę kierowaną do Klientów o różnych wymaganiach oraz potrzebach. Cały czas staramy się ją poszerzać, dostosowując się tym samym do kluczowych kryteriów rynkowych.

TRANSlogis oferuje pomoc w zorganizowaniu transportu morskiego na całym świecie.

obrazek mapki
logo
Chiny
Indie
Nowa Zelandia
Australia
Arabia Saudyjska
Izrael
Afryka zachodnia
Grecja
Afryka południowa
Afryka północna
Afryka wschodnia
USA południowe
USA północne
Wielka Brytania
Irlandia
Islandia
Norwegia
Szwecja
Ameryka południowa
Niezależnie od obranego przez Państwa kierunku, zapewniamy pomoc w realizacji wszystkich potrzebnych czynności, które pozwolą na bezpieczny transport dowolnych towarów. Dzięki szerokiej siatce kontaktów, obsługujemy dowolne destynacje.

Nasz tabor - kontenery

Istotnym elementem naszej działalności jest fachowe doradztwo związane z doborem kontenerów dopasowanych do wymiarów, liczby, parametrów i specyfiki przewożonych towarów. Oferujemy kontenery zróżnicowane pod wieloma względami, czego dowodem jest poniższa tabela.
 
Typ Długość [m] Szerokość [m] Szerokość drzwi [m] Wysokość [m] Wysokość drzwi [m] Objętość [m3] Tara [kg] Max waga towaru [t] Euro pal
20' 5,9 2,35 2,33 2,39 2,28 33 1800 22 12
40' 12,03 2,35 2,33 2,39 2,28 67 4000 27 30
45PW [Pallet wide] 13,56 2,44 2,42 2,57 2,46 85 4180 26 33
45HCPW [High Cube Pallet wide] 13,56 2,44 2,42 2,7 2,59 89 4230 26 33

Darmowa
wycena

Potrzebujesz wyceny transportu
z punktu A do punktu B?

+48 697 620 419