Transport ciężarowy

Niezawodny transport ciężarowy w kraju i za granicą

 Transport ciężarowy to jeden z najbardziej cenionych sposobów przewozu towarów na bliskie i dalekie odległości. Pozwala szybko, a zarazem bezpiecznie dostarczyć ładunek do odbiorcy. Choć z zewnątrz proces przewozu towarów ciężarówkami wygląda nieskomplikowanie, wymaga dobrej organizacji. Dlatego warto go powierzyć specjalistom.

W TRANSlogis oferujemy nie tylko transport krajowy, ale i międzynarodowy transport ciężarowy. Organizujemy profesjonalny przewóz towarów na terenie całej Europy, jak i WNP. Wiedza podparta latami praktyki pozwala nam realizować nawet najbardziej wymagające zlecenia i elastycznie odpowiadać na potrzeby Klientów. Oferujemy atrakcyjną stałą współpracę, jak i podejmujemy się jednorazowych przewozów.

Przewieź z nami ładunek do wszystkich krajów europejskich:

Międzynarodowy transport ciężarowy – szeroki zakres usług od TRANSlogis

Jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku świadczymy kompleksowe usługi międzynarodowego transportu TIR-ami.
Dzięki rozbudowanej flocie pojazdów oraz sieci sprawdzonych podwykonawców zapewniamy możliwość przewozu dowolnych towarów. Transportujemy nie tylko standardowe ładunki, lecz także ponadgabarytowe, chłodnicze, a nawet niebezpieczne (ADR).
Na zlecenie naszych Klientów realizujemy m.in.:

•    transport całopojazdowy (FTL) – w jego przypadku towary zleceniodawcy zajmują całą przestrzeń ładunkową pojazdu,
•    transport drobnicowy (LTL) – towary zleceniodawcy zajmują wybraną część przestrzeni ładunkowej,
•    doładunki,
•    przesyłki kurierskie.

W TRANSlogis każdorazowo dostosowujemy pojazd i trasę przewozu do specyfiki zlecenia, a także wytycznych otrzymanych od Klienta. Nikt nie zna bowiem towarów lepiej niż ich producent. Uważnie więc słuchamy wskazówek zleceniodawców, a następnie wcielamy je w życie. W efekcie jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczny transport TIR-ami. Niezależnie od rodzaju ładunku i długości trasy przewożone przez nas towary docierają do odbiorców w optymalnym stanie.

W przypadku szybko psujących się artykułów możemy nawet zagwarantować podwójną obsadę ciężarówki. Dzięki dwóm kierowcom naprzemiennie kierującym pojazdem ładunek na pewno na czas dotrze do wskazanego miejsca.

W naszej ofercie znajdziesz transport szerokiego wachlarza towarów, również takich, które wymagają dedykowanych pojazdów oraz doświadczenia w sprawnym i bezpiecznym przewozie ładunków.

Przewozimy m.in.:
 • alkohol,
 • samochody osobowe i ciężarowe (w tym pojazdy nowe i używane),
 • linie produkcyjne,
 • części do aut,
 • części do maszyn,
 • drewno,
 • produkty spożywcze,
 • konstrukcje stalowe.

Dlaczego TRANSlogis?

Jesteśmy w pełni otwarci na potrzeby klientów. Każdego dnia nasz zespół dokłada wszelkich starań, by oferowane przez nas usługi spełniały oczekiwania partnerów.
Oferujemy bezpieczny i sprawdzony transport na terenie Polski oraz Europy. Wdrażając nowoczesne rozwiązania technologiczne oferujemy kompleksowe usługi TSL. Z powodzeniem odbieramy towar od nadawcy dostarczając go do klienta w możliwie jak najkrótszym czasie.
W trosce o najwyższy standard przewozów nasze zlecenia realizujemy w trybie door to door, dzięki któremu towar dostarczany jest wprost pod drzwi. Realizujemy przewozy całopojazdowe, drobnicowe oraz przesyłki kurierskie. Znajomość rynku w wybranych regionach Europy to nasz atut, dzięki któremu zapewniamy bezpieczeństwo i komfort usługi. Nasze usługi realizujemy w trosce o najwyższe standardy jakościowe dostarczając towar na czas.

Korzystając z usług TRANSlogis zyskujesz:
 • kompleksową usługę transportową obejmującą odbiór towaru od nadawcy wraz z dostarczeniem ładunku pod określony adres,
 • oszczędność czasu i pieniędzy – gwarantujemy obsługę, dzięki której klienci informowani są na bieżąco o terminie dostawy ładunku,
 • sprawdzonego partnera, który dopasuje się do indywidualnych potrzeb gwarantując najwyższy poziom usługi,
 • komfort, który dzięki współpracy z TRANSlogis pozwala rozwijać swoją działalność – sporządzimy odpowiednią dokumentację przewozową gwarantując kompleksową obsługę zlecenia,
 • pewność, że nad powierzonym ładunkiem czuwa profesjonalny i doświadczony zespół, który sprosta wszelkim oczekiwaniom.

Usługi transportowe ciężarowe – nowoczesna flota pojazdów od TRANSlogis

Bez nowoczesnej i rozbudowanej floty pojazdów trudno na poważnie realizować usługi transportowe ciężarowe.
Dlatego w TRANSlogis zapewniamy naszym Klientom dostęp do sprawdzonych TIR-ów i ciężarówek, które są dostosowane do jazdy nawet na długich trasach. W efekcie jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalny transport ciężarowy międzynarodowy.
Nasze pojazdy transportowe
 
 • mogą być wyposażone w dowolne naczepy – kontenery, izotermy, platformy, zestawy typu jumbo i mega, firanki czy też dłużyce,
 • są w stanie pomieścić nawet 100 m2 (33 europalety),
 • mają ładowność do 24 ton,
 • spełniają wymagania norm Euro 5, Euro 6 i EEV.
Co więcej, każda nasza ciężarówka jest wyposażona w system GPS, który pozwala na bieżąco monitorować postępy przewozu. Daje to naszym Klientom możliwość sprawowania kontroli nad procesem transportu.

Usługi transportowe TIR na najwyższym poziomie – dlaczego TRANSlogis?

Transport TIR-em wymaga od firm transportowych znacznie więcej niż dysponowania odpowiednią flotą pojazdów.
Równie istotne jest doświadczenie spedytorów, kierowców, magazynierów i innych osób zaangażowanych w organizację przewozu. W TRANSlogis zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy znają się na swoim fachu. Każdego dnia nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby oferowane usługi transportowe spełniały oczekiwania Klientów i pracowały na ich sukces.
Oto co gwarantujemy
 
 1. Kompleksowa usługa transportowa. Obejmuje ona nie tylko przewóz towarów, ale również ich odbiór, załadunek, przeładunek i rozładunek. Sporządzamy też dokumentację przewozową oraz załatwiamy formalności związane z obsługę celną.
 2. Opieka dedykowanego pracownika. Czuwa on nad wszelkimi szczegółami związanymi z realizacją zlecenia i odpowiada na indywidualne zapytania Klienta.
 3. Ubezpieczenie. W razie kradzieży, zgubienia lub zniszczenia towarów podczas transportu Klient otrzyma odszkodowanie za poniesione straty.
 4. Szybki obieg informacji i dokumentów elektronicznych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych systemów informatycznych wszelkie informacje i dokumenty elektroniczne docierają do naszych Klientów bez zbędnej zwłoki.
 5. Partnerskie relacje. Wierzymy, że w biznesie liczą się partnerskie relacje. Budujemy je poprzez profesjonalne podejście do każdego zlecenia i zaangażowanie. W efekcie kształtujemy przyjazne środowisko biznesowe, oparte na wzajemnym szacunku i współpracy.

Krajowy i międzynarodowy transport ciężarowy nie ma przed nami tajemnic. Dzięki niezawodnej flocie pojazdów, wykwalifikowanej kadrze i nowoczesnym technologiom każdego dnia realizujemy w TRANSlogis dziesiątki przewozów, nawet w najodleglejsze zakątki Europy i WNP. Dbamy o bezpieczeństwo i terminowość każdego organizowanego transportu ciężarowego. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że ich towary znajdują się w odpowiednich rękach.
Zachęcamy do zapoznania się z warunkami transportu do poszczególnych krajów europejskich. Zapraszamy także do kontaktu z naszymi doradcami, którzy zaproponują najkorzystniejsze rozwiązanie transportowe oraz udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania.