Transport ciężarowy

Niezawodny transport ciężarowy w kraju i za granicą

 Transport ciężarowy to jeden z najbardziej cenionych sposobów przewozu towarów na bliskie i dalekie odległości. Pozwala szybko, a zarazem bezpiecznie dostarczyć ładunek do odbiorcy. Choć z zewnątrz proces przewozu towarów ciężarówkami wygląda nieskomplikowanie, wymaga dobrej organizacji. Dlatego warto go powierzyć specjalistom.

W TRANSlogis oferujemy nie tylko transport krajowy, ale i międzynarodowy transport ciężarowy. Organizujemy profesjonalny przewóz towarów na terenie całej Europy, jak i WNP. Wiedza podparta latami praktyki pozwala nam realizować nawet najbardziej wymagające zlecenia i elastycznie odpowiadać na potrzeby Klientów. Oferujemy atrakcyjną stałą współpracę, jak i podejmujemy się jednorazowych przewozów.

Przewieź z nami ładunek do wszystkich krajów europejskich:

Międzynarodowy transport ciężarowy – szeroki zakres usług od TRANSlogis

Jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku świadczymy kompleksowe usługi międzynarodowego transportu TIR-ami.
Dzięki rozbudowanej flocie pojazdów oraz sieci sprawdzonych podwykonawców zapewniamy możliwość przewozu dowolnych towarów. Transportujemy nie tylko standardowe ładunki, lecz także ponadgabarytowe, chłodnicze, a nawet niebezpieczne (ADR). Posiadamy wyspecjalizowane pojazdy, takie jak chłodnie, i cysterny, dzięki którym sprawnie i bez komplikacji organizujemy nawet najbardziej wymagający międzynarodowy transport ciężarowy na terenie całej Europy i krajów WNP.
Na zlecenie naszych Klientów realizujemy m.in.:

•    transport całopojazdowy (FTL) – w jego przypadku towary zleceniodawcy zajmują całą przestrzeń ładunkową pojazdu, Przewożone przez nas ładunki całopojazdowe szybko i bezpiecznie docierają do swoich odbiorców z całej Europy. Zależy Ci na ja sprawnym dostarczeniu dużych ilości towarów do jednego klienta? Całopojazdowy transport samochodowy od TRANSlogis to rozwiązanie dla Ciebie.
•    transport drobnicowy (LTL) – towary zleceniodawcy zajmują wybraną część przestrzeni ładunkowej, Pozwala to podzielić koszty transportu ciężarowego na kilku zleceniodawców. Szukasz sposobu pozwalającego zaoszczędzić na przewozach, a jednocześnie zapewnić ciągłość dostaw do klientów z całej Europy? Postaw na nasz transport drobnicowy.
•    doładunki,
•    przesyłki kurierskie.

W TRANSlogis każdorazowo dostosowujemy pojazd i trasę przewozu do specyfiki zlecenia, a także wytycznych otrzymanych od Klienta. Nikt nie zna bowiem towarów lepiej niż ich producent. Uważnie więc słuchamy wskazówek zleceniodawców, a następnie wcielamy je w życie. W efekcie jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczny transport TIR-ami. Niezależnie od rodzaju ładunku i długości trasy przewożone przez nas towary docierają do odbiorców w optymalnym stanie.

W przypadku szybko psujących się artykułów możemy nawet zagwarantować podwójną obsadę ciężarówki. Dzięki dwóm kierowcom naprzemiennie kierującym pojazdem ładunek na pewno na czas dotrze do wskazanego miejsca.

W naszej ofercie znajdziesz międzynarodowy transport ciężarowy szerokiego wachlarza towarów, również takich, które wymagają dedykowanych pojazdów oraz doświadczenia w sprawnym i bezpiecznym przewozie ładunków.

Przewozimy m.in.:
 • alkohol,
 • samochody osobowe i ciężarowe (w tym pojazdy nowe i używane),
 • linie produkcyjne,
 • części do aut,
 • części do maszyn,
 • drewno,
 • produkty spożywcze,
 • konstrukcje stalowe.

Dlaczego TRANSlogis? Szybki i bezpieczny transport ciężarowy międzynarodowy i krajowy

Jesteśmy w pełni otwarci na potrzeby klientów. Każdego dnia nasz zespół dokłada wszelkich starań, by oferowane przez nas usługi spełniały oczekiwania partnerów.
Oferujemy bezpieczny i sprawdzony transport ciężarowy na terenie Polski oraz Europy. Wdrażając nowoczesne rozwiązania technologiczne oferujemy kompleksowe usługi TSL. Z powodzeniem odbieramy towar od nadawcy dostarczając go do klienta w możliwie jak najkrótszym czasie.
W trosce o najwyższy standard przewozów nasze zlecenia realizujemy w trybie door to door, dzięki któremu towar dostarczany jest wprost pod drzwi. Realizujemy przewozy całopojazdowe, transport drobnicowy oraz przesyłki kurierskie. Znajomość rynku w wybranych regionach Europy to nasz atut, dzięki któremu zapewniamy bezpieczeństwo i komfort usługi. Nasze usługi realizujemy w trosce o najwyższe standardy jakościowe dostarczając towar na czas.

Korzystając z usług TRANSlogis zyskujesz:
 • kompleksową usługę transportową obejmującą odbiór towaru od nadawcy wraz z dostarczeniem ładunku pod określony adres,
 • oszczędność czasu i pieniędzy – gwarantujemy obsługę, dzięki której klienci informowani są na bieżąco o terminie dostawy ładunku,
 • sprawdzonego partnera, który dopasuje się do indywidualnych potrzeb gwarantując najwyższy poziom usługi,
 • komfort, który dzięki współpracy z TRANSlogis pozwala rozwijać swoją działalność – sporządzimy odpowiednią dokumentację przewozową gwarantując kompleksową obsługę zlecenia,
 • pewność, że nad powierzonym ładunkiem czuwa profesjonalny i doświadczony zespół, który sprosta wszelkim oczekiwaniom.
Jako specjaliści od transportu ciężarowego podejmujemy się nawet najbardziej wymagających zleceń. Niezależnie, czy chcesz szybko przewieźć ładunki całopojazdowe lub przesyłki kurierskie, czy interesuje Cię transport drobnicowy, ponadgabarytowy lub ADR, wiemy, jak Ci pomóc.
Jako specjaliści od transportu ciężarowego podejmujemy się nawet najbardziej wymagających zleceń. Niezależnie, czy chcesz szybko przewieźć ładunki całopojazdowe lub przesyłki kurierskie, czy interesuje Cię transport drobnicowy, ponadgabarytowy lub ADR, wiemy, jak Ci pomóc.

Usługi transportowe ciężarowe – nowoczesna flota pojazdów od TRANSlogis

Bez nowoczesnej i rozbudowanej floty pojazdów trudno na poważnie realizować usługi transportowe ciężarowe.
Dlatego w TRANSlogis zapewniamy naszym Klientom dostęp do sprawdzonych TIR-ów i ciężarówek, które są dostosowane do jazdy nawet na długich trasach. W efekcie jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalny transport ciężarowy międzynarodowy. Pojazdy TRANSlogis są regularnie serwisowane i sprawdzane pod kątem technicznym przez kierowcę przed wyjazdem w trasę. Ogranicza to do minimum ryzyko awarii i sprawia, że sprawnie realizujemy każdy powierzony nam transport samochodowy.
Nasze pojazdy transportowe
 
 • mogą być wyposażone w dowolne naczepy – kontenery, izotermy, platformy, zestawy typu jumbo i mega, firanki czy też dłużyce,
 • są w stanie pomieścić nawet 100 m2 (33 europalety),
 • mają ładowność do 24 ton,
 • spełniają wymagania norm Euro 5, Euro 6 i EEV.
Co więcej, każda nasza ciężarówka jest wyposażona w system GPS, który pozwala na bieżąco monitorować postępy przewozu. Daje to naszym Klientom możliwość sprawowania kontroli nad procesem transportu ciężarowego.

Usługi transportowe TIR na najwyższym poziomie – dlaczego TRANSlogis?

Transport TIR-em wymaga od firm transportowych znacznie więcej niż dysponowania odpowiednią flotą pojazdów.
Równie istotne jest doświadczenie spedytorów, kierowców, magazynierów i innych osób zaangażowanych w organizację przewozu. W TRANSlogis zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy znają się na swoim fachu. Każdego dnia nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby oferowane usługi transportowe spełniały oczekiwania Klientów i pracowały na ich sukces.
Oto co gwarantujemy
 
 1. Kompleksowa usługa transportowa. Obejmuje ona nie tylko przewóz towarów, ale również ich odbiór, załadunek, przeładunek i rozładunek. Sporządzamy też dokumentację przewozową oraz załatwiamy formalności związane z obsługę celną.
 2. Opieka dedykowanego pracownika. Czuwa on nad wszelkimi szczegółami związanymi z realizacją zlecenia i odpowiada na indywidualne zapytania Klienta.
 3. Ubezpieczenie. W razie kradzieży, zgubienia lub zniszczenia towarów podczas  transportu ciężarowego Klient otrzyma odszkodowanie za poniesione straty.
 4. Szybki obieg informacji i dokumentów elektronicznych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych systemów informatycznych wszelkie informacje i dokumenty elektroniczne docierają do naszych Klientów bez zbędnej zwłoki.
 5. Partnerskie relacje. Wierzymy, że w biznesie liczą się partnerskie relacje. Budujemy je poprzez profesjonalne podejście do każdego zlecenia i zaangażowanie. W efekcie kształtujemy przyjazne środowisko biznesowe, oparte na wzajemnym szacunku i współpracy.

Krajowy i międzynarodowy transport ciężarowy nie ma przed nami tajemnic. Dzięki niezawodnej flocie pojazdów, wykwalifikowanej kadrze i nowoczesnym technologiom każdego dnia realizujemy w TRANSlogis dziesiątki przewozów, nawet w najodleglejsze zakątki Europy i WNP. Dbamy o bezpieczeństwo i terminowość każdego organizowanego transportu ciężarowego. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że ich towary znajdują się w odpowiednich rękach.

Krajowy transport ciężarowy – postaw na rzetelne usługi transportowe w kraju i za granicą

 
Jako jedna z najprężniej rozwijających się firm transportowych w Polsce świadczymy nie tylko przewozy międzynarodowe, ale również transport krajowy. Zależy Ci na szybkiej realizacji i bezpieczeństwie dużej, międzymiastowej dostawy? Sprawnie i bez uszczerbku na jakości towarów przewieziemy Twoje ładunki całopojazdowe. A może chcesz do minimum obniżyć koszty przewozu niewielkich ilości towarów? W TRANSlogis i dla Ciebie mamy rozwiązanie – krajowy transport drobnicowy.

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię ciężarowy transport krajowy lub międzynarodowy? Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów zlecenia. Gwarantujemy minimum formalności i przejrzyste warunki współpracy. 

Zachęcamy do zapoznania się z warunkami transportu ciężarowego do poszczególnych krajów europejskich. Zapraszamy także do kontaktu z naszymi doradcami, którzy zaproponują najkorzystniejsze rozwiązanie transportowe oraz udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania.