Transport ciężarowy

TRANSlogis specjalizuje się w organizacji transportu ciężarowego na terenie Europy jak i WNP i innych państwach położonych na terenie Starego Kontynentu. Realizujemy przesyłki całopojazdowe (FTL), drobnicowe (LTL), doładunki oraz przesyłki kurierskie. Dysponujemy nowoczesnym taborem pojazdów o zróżnicowanych gabarytach i szerokim spektrum funkcjonalności. Zapewniamy elastyczność wobec potrzeb klienta oraz szybki i bezpieczny transport ładunków.

Przewieź z nami ładunek do wszystkich krajów europejskich:

Transport ciężarowy w Europie z TRANSlogis

Dzięki rozbudowanej flocie pojazdów ciężarowych TRANSlogis oferuje możliwość przewożenia dowolnego towaru.
Zapewnimy odpowiednie warunki transportowe dla każdego ładunku gwarantując jego bezpieczeństwo. Nasza flota pozwala sprostać wszelkim oczekiwaniom gwarantując przewóz towarów FTL, które obejmują całą przestrzeń ładunkową pojazdu, LTL – obejmujące wybraną część przestrzeni ładunkowej oraz przesyłki kurierskie. Zorganizujemy kompleksową usługę transportową wraz z możliwością odbioru bądź dostawy ładunku do wybranych partnerów.

W naszej ofercie znajdziesz transport szerokiego wachlarza towarów, również takich, które wymagają dedykowanych pojazdów oraz doświadczenia w sprawnym i bezpiecznym przewozie ładunków.

Przewozimy m.in.:
 • alkohol,
 • samochody osobowe i ciężarowe (w tym pojazdy nowe i używane),
 • linie produkcyjne,
 • części do aut,
 • części do maszyn,
 • drewno,
 • produkty spożywcze,
 • konstrukcje stalowe.

Dlaczego TRANSlogis?

Jesteśmy w pełni otwarci na potrzeby klientów. Każdego dnia nasz zespół dokłada wszelkich starań, by oferowane przez nas usługi spełniały oczekiwania partnerów.
Oferujemy bezpieczny i sprawdzony transport na terenie Polski oraz Europy. Wdrażając nowoczesne rozwiązania technologiczne oferujemy kompleksowe usługi TSL. Z powodzeniem odbieramy towar od nadawcy dostarczając go do klienta w możliwie jak najkrótszym czasie.
W trosce o najwyższy standard przewozów nasze zlecenia realizujemy w trybie door to door, dzięki któremu towar dostarczany jest wprost pod drzwi. Realizujemy przewozy całopojazdowe, drobnicowe oraz przesyłki kurierskie. Znajomość rynku w wybranych regionach Europy to nasz atut, dzięki któremu zapewniamy bezpieczeństwo i komfort usługi. Nasze usługi realizujemy w trosce o najwyższe standardy jakościowe dostarczając towar na czas.

Korzystając z usług TRANSlogis zyskujesz:
 • kompleksową usługę transportową obejmującą odbiór towaru od nadawcy wraz z dostarczeniem ładunku pod określony adres,
 • oszczędność czasu i pieniędzy – gwarantujemy obsługę, dzięki której klienci informowani są na bieżąco o terminie dostawy ładunku,
 • sprawdzonego partnera, który dopasuje się do indywidualnych potrzeb gwarantując najwyższy poziom usługi,
 • komfort, który dzięki współpracy z TRANSlogis pozwala rozwijać swoją działalność – sporządzimy odpowiednią dokumentację przewozową gwarantując kompleksową obsługę zlecenia,
 • pewność, że nad powierzonym ładunkiem czuwa profesjonalny i doświadczony zespół, który sprosta wszelkim oczekiwaniom.
Zachęcamy do zapoznania się z warunkami transportu do poszczególnych krajów europejskich. Zapraszamy także do kontaktu z naszymi doradcami, którzy zaproponują najkorzystniejsze rozwiązanie transportowe oraz udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania.