Transport aut

Profesjonalny przewóz aut i transport samochodów z TRANSlogis

Oferujemy transport samochodów osobowych i ciężarowych, motocykli, łodzi oraz sprzętu budowlanego na terenie Polski, Europy oraz USA.
Szybkie dostarczenie samochodów to priorytet zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm, które bez pojazdów nie mogą prowadzić codziennej działalności. Gdy liczy się czas, warto postawić na sprawdzonego partnera, który zorganizuje transport aut od A do Z i nie zawiedzie w kluczowych momentach.

W TRANSlogis od lat zajmujemy się przewozem samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, a także motocykli, łodzi oraz sprzętu budowlanego zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami – na terenie całej Europy i USA. Zapewniamy dostęp do kompleksowej oferty, która obejmuje nie tylko transport ładunku, ale również dobór optymalnego pojazdu, opracowanie najlepszej trasy czy też załatwienie niezbędnych formalności i pozwoleń.

Lata pracy w przewozie aut sprawiły, że udało się nam wypracować skuteczne procedury działania, które stanowią gwarancję sukcesu. Dzięki nim transport samochodów przebiega zgodnie z ustalonym harmonogramem i bez niespodzianek oraz jest realizowany w sposób sprawny i bezpieczny. W efekcie cenny ładunek szybko i w niezmienionym stanie dociera do odbiorcy. Każdorazowo dostosowujemy nasze działania do specyfiki zlecenia i potrzeb klienta, zapewniając usługi szyte na miarę.

TRANSlogis – nie tylko krajowy transport samochodów. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc na terenie Europy i USA

Transport aut, motocykli czy też łodzi to wymagające zadanie. Oprócz procedur liczą się również kontakty. Wieloletnia obecność TRANSlogis na rynku sprawiła, że dysponujemy obszerną bazą przewoźników drogowych, którzy specjalizują się w przewozie aut na terenie całej Europy i USA. Dzięki temu zapewniamy skuteczny transport samochodów nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Każdy zarówno zagraniczny, jak i krajowy transport samochodu organizujemy przy wykorzystaniu nowoczesnych pojazdów, naczep i lawet.

Używana przez nas flota spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, a w jej skład wchodzą:
•    lawety na pojedyncze auta wyposażone w najazdy i wyciągarkę,
•    lawety typu LOHRA, mogące przewieźć 8-9 aut,
•    busy z plandekami,
•    naczepy 13,6 m z plandekami.
Dzięki rozbudowanej flocie pojazdów jesteśmy w stanie przetransportować różnego rodzaju samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe, motocykle, łodzie oraz sprzęt budowlany. Skontaktuj się z nami, opowiedz o ładunku, a my zorganizujemy jego transport. Nasi wykwalifikowani pracownicy zajmą się wszelkimi szczegółami i będą czuwać nad ładunkiem na każdym etapie przewozu.

Głównymi kierunkami transportu aut, łodzi oraz innych ładunków w Europie są:
 
Docieramy również do pozostałych krajów europejskich, a także do Stanów Zjednoczonych. Za każdym razem proponujemy optymalne rozwiązania, które w pozytywny sposób wpływają na efektywność realizowanych usług i gwarantują pełnię sukcesu.

Transport aut luksusowych oraz oldtimerów z USA – postaw na fachowców od zadań specjalnych

Zamiłowanie do motoryzacji pozwoliło na poszerzenie naszej oferty o transport aut wyjątkowych, luksusowych oraz oldtimerów.
W TRANSlogis realizujemy transport pojazdów na tory wyścigowe, a także nowych i klasycznych aut na zloty oraz eventy na terenie całej Europy. Niezależnie od specyfiki zlecenia przewóz samochodów z USA odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami – gwarantujemy terminowość oraz pełne bezpieczeństwo maszyn na każdym etapie transportu

Dzięki współpracy z dużymi, sprawdzonymi przewoźnikami w USA transport aut, innych pojazdów oraz sprzętów budowlanych nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Sprawujemy nadzór nad każdym etapem procesu transportu. Wykonujemy szereg działań spedycyjnych i kontrolnych, a na naszych barkach spoczywa m.in.:

•    kontakt z załadowcą i planowanie odbioru,
•    odbiór i zabezpieczenie auta oraz dokumentów,
•    przeładunek na magazynie do kontenera morskiego, który jest wyposażony w innowacyjny system R-Rak do zabezpieczania aut wewnątrz kontenera,
•    organizacja dokumentacji do wysyłki,
•    transport samochodu z portu w USA do portu przeznaczenia w Europie, przeważnie jest to port w Niemczech,
•    rozładunek auta oraz inspekcja pod względem uszkodzeń,
•    odprawa celna,
•    transport drogowy auta do miejsca docelowego,
•    inspekcja samochodu podczas odbioru.
Każdy przewożony samochód, motocykl czy też sprzęt budowlany to cenny ładunek, który nasi pracownicy otaczają szczególną troską. Oferujemy pełen profesjonalizm, bezpieczeństwo i terminowość.

Transport samochodów – gdzie szukać pomocy? Co możesz zyskać dzięki współpracy z TRANSlogis?

Transport aut osobowych, ciężarowych, motocykli, łodzi oraz sprzętu budowlanego wymaga szczególnej ostrożności.
Dlatego jego organizację warto powierzyć TRANSlogis – firmie z ugruntowaną pozycją na rynku przewozowym. Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem wiemy, o co zadbać, aby transport samochodów zakończył się pełnią sukcesu.

Nie tylko wypracowaliśmy skuteczne procedury działania, dzięki którym jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom, ale również oferujemy elastyczność – dostosowujemy się do specyfiki zlecenia i potrzeb Klienta. To gwarancja najwyższej jakości usług.

W biznesie stawiamy na partnerskie relacje, dzięki czemu zleceniodawcy chętnie do nas wracają. Również i Ty możesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów TRANSlogis. Postaw na sprawdzony transport samochodów na terenie Polski, Europy oraz USA i skontaktuj się z nami już dziś.

Darmowa
wycena

Potrzebujesz wyceny transportu
z punktu A do punktu B?

+48 697 620 419