Transport do Rumunii

Rynek rumuński intensywnie się rozwija, na czym korzystają również polskie firmy.

Kraj ten w ostatnich czasach stał się niezwykle przyjazny dla rodzimych handlowców, którzy coraz chętniej wysyłają do niego swoje towary.
Wymiana handlowa jest oczywiście dwustronna – rosnące zainteresowanie współpracą polsko-rumuńską sprawia, że nic nie wskazuje na to, aby w przyszłości jej  wartość miała się obniżać. Wręcz przeciwnie.
Dzięki kompleksowej ofercie TRANSlogis, polscy przedsiębiorcy mogą się w tym wszystkim bardzo łatwo odnaleźć. Nasze usługi pozwalają czerpać mnóstwo korzyści związanych z przewozem towarów do i z Rumunii – zarówno za sprawą transportu drogowego, jak i kolejowego, lotniczego oraz morskiego. Wszystko to przekłada się na możliwość ekspansji nie tylko na rynku rumuńskim, ale też na każdym innym. Bez względu na to, czy ma ona dotyczyć państw położonych we wschodniej Azji, Stanów Zjednoczonych, Rosji czy też krajów afrykańskich.

Kompleksowa oferta od TRANSlogis

Realizujemy przewóz przesyłek kurierskich, drobnicowych i całopojazdowych.
Zawsze zapewniamy dostęp do nowoczesnej floty pojazdów, jak również najlepszych rozwiązań logistycznych, dzięki którym cała procedura przebiega w sposób szybki i sprawny.
Co jednak najważniejsze, umożliwiamy dotarcie do każdego miasta w Rumunii. Infrastruktura  w tym kraju cały czas się poprawia, a dzięki nowym trasom czas transportu cały czas ulega skróceniu. Zwłaszcza że nasza firma od wielu lat poszerza siatkę kontaktów, dzięki którym jesteśmy w stanie zaproponować naszym partnerom najwyższą jakość świadczonych usług. Obsługujemy między innymi takie miasta jak:
 
  • Bukareszt,
  • Cluj-Napoca,
  • Timisoara,
  • Jassy,
  • Konstanca,
  • Craiova,
  • Braszów,
  • Gałacz,
  • Ploiesti,
  • Oradea.

Przewóz towarów drobnicowych i całopojazdowych

Zgodnie z publikowanymi raportami, eksport polskich towarów w znaczący sposób przewyższa import towarów z Rumunii.
Tamtejsze firmy decydują się głównie na produkty spożywcze (np. warzywa i owoce), a także na alkohole, wyroby włókiennicze oraz maszyny. Firma TRANSlogis zapewnia też profesjonalny przewóz samochodów, motocykli i wielu innych pojazdów. Za każdym razem opracowujemy optymalną trasę, gwarantujemy też usługi dodatkowe, dotyczące chociażby odpraw celnych, jak również załatwienia wszystkich niezbędnych formalności.
Docieramy do Rumunii i innych krajów, położonych w sąsiedztwie (np. Mołdawia, Węgry, Ukraina, Bułgaria, Serbia) i znacznie dalej, także na innych kontynentach. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam opracować sprawdzone procedury, które dają gwarancję wysokiej sprawności przewozu dowolnego ładunku. Także wówczas, gdy wymaga on stworzenia specjalnych warunków.

Darmowa
wycena

Potrzebujesz wyceny transportu
z punktu A do punktu B?

+48 697 620 419