Transport do Portugalii

Import oraz eksport produktów do Portugalii cały czas zyskuje na wartości.

Wiele polskich firm dostrzega potencjał tego rynku, decydując się na wysyłkę własnych produktów bądź pozyskiwanie towarów, które znajdą odbiorców w kraju.
Żeby tak rozumiana wymiana handlowa przebiegała w sposób sprawny, należy skorzystać z pomocy sprawnej firmy spedycyjnej. TRANSlogis zapewnia spełnienie wszystkich istotnych kryteriów związanych z przewozem towarów drogą lądową, morską i lotniczą.
Docieramy do Portugalii oraz wielu innych krajów położonych w Europie i na pozostałych kontynentach. W każdym przypadku dobieramy optymalne rozwiązania, zgodne z wymaganiami oraz potrzebami naszych Klientów.

Przewóz towarów do i z Portugalii

Rozwinięta infrastruktura, dostęp do wielu świadomych konsumentów, waluta euro – między innymi z tych właśnie powodów polskie przedsiębiorstwa coraz częściej współpracują z podmiotami działającymi na rynku portugalskim.
Wymiana handlowa każdego roku się powiększa, zwłaszcza w przypadku wybranych grup towarów.

Do Portugalii w dużych ilościach trafiają przeważnie artykuły chemiczne i elektroniczne, jak również meble oraz elementy wystroju wnętrz. Do Polski i wielu innych krajów wysyłane są natomiast urządzenia mechaniczne i elektryczne, pojazdy, odzież, żywność (głównie warzywa i owoce), a także produkty włókiennicze oraz pochodzące z przemysłu chemicznego.
Bez względu na rodzaj załadunku, TRANSlogis zapewnia stworzenie optymalnych warunków przewozu. Do tego dochodzi realizacja licznych usług dodatkowych, łącznie z odprawami celnymi oraz przeładunkiem i magazynowaniem. Do naszych zalet należy fakt, iż obsługujemy wszystkie portugalskie miasta. Docieramy między innymi do takich miejsc jak:
 
  • Lizbona,
  • Porto,
  • Amadora,
  • Braga,
  • Almada,
  • Funhal,
  • Coimbra,
  • Setubal,
  • Agualva-Cacem,
  • Queluz.

TRANSlogis – doświadczony i sprawdzony partner

Zapewniamy skuteczną realizację przesyłek drobnicowych i całopojazdowych.
Bogata flota pojazdów i szeroka siatka kontaktów pozwala nam na realizację dowolnych zleceń, bez względu na rodzaj oraz wielkość przewożonego ładunku.

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi, cenionymi przewoźnikami, którzy dają gwarancję nie tylko szybkiego, ale i bezpiecznego przesyłu towarów. Portugalia to atrakcyjny rynek zbytu, kraj ten ułatwia również współpracę z państwami afrykańskimi oraz południowoamerykańskimi. Wykonywane przez nas usługi spedycyjne i transportowe mogą więc okazać się poważnym wsparciem rozwoju każdego biznesu.

Darmowa
wycena

Potrzebujesz wyceny transportu
z punktu A do punktu B?

+48 697 620 419