Transport do Norwegii

W ostatnich latach współpraca polsko-norweska bardzo się rozwinęła.

Tamtejsze firmy doceniają polskich pracowników, konsumenci natomiast mają bardzo dobrą opinie o rodzimych produktach.
Jednocześnie, na rynek polski trafia wiele towarów norweskich. Wszystko to sprawia, że wymiana handlowa wciąż rośnie.

Ma to potwierdzenie także w ilości transportowanych dóbr. TRANSlogis zajmuje się realizacją ich przewozu, proponując optymalne rozwiązania i wykorzystanie różnych środków transportu. Dotyczy to zarówno drogi lądowej, jak i morskiej oraz powietrznej. Za każdym razem zapewniamy stworzenie najlepszych warunków, a także terminowość i wysoki poziom profesjonalizmu.

Sprawna wymiana handlowa z norweskimi partnerami

Wykonywane przez nas usługi transportowe zawsze mają charakter kompleksowy. Oferujemy nie tylko przewóz produktów, ale również zajęcie się całą procedurą – od początku do końca.
Związane jest to między innymi z pomocą w przygotowaniu wszelkich niezbędnych formalności, przeprowadzeniu odpraw celnych czy też przeładunkiem oraz magazynowaniem towaru. Nasi partnerzy nie muszą się niczym przejmować. Wszystkim zajmujemy się bowiem my.
Co ważne, nie ograniczamy się wyłącznie do największych miast w Norwegii. Jesteśmy w stanie dotrzeć wszędzie, niezależnie od specyfiki przewożonych artykułów. Najczęściej odwiedzamy takie miejsca jak:
 
  • Oslo,
  • Bergen,
  • Stavanger,
  • Trondheim,
  • Fredrikstad,
  • Drammen,
  • Skien,
  • Kristiansand,
  • Tromso,
  • Tonsberg.

Eksport i import towarów z Norwegii

Gospodarka norweska ceniona jest przede wszystkim za przemysł produkcyjny i to właśnie jego towary są najczęściej wysyłane do Polski i innych krajów.
Do tego dochodzą też surowce naturalne, artykuły z metali nieszlachetnych, pojazdy, a także wyroby z drewna. Polskie firmy do Norwegii przewożą natomiast żywność, elementy konstrukcji budowlanych, jak również narzędzia oraz maszyny mechaniczne i elektryczne.

Polska jest jednym z ważniejszych partnerów Norwegii. Warto przy tym pamiętać, że współpraca z tamtejszymi firmami to dobra okazja do tego, aby dotrzeć do pozostałych państw skandynawskich, zwłaszcza do Szwecji i Finlandii. Tak rozumiana wymiana handlowa może więc okazać się początkiem szerszej ekspansji międzynarodowej.
TRANSlogis zapewnia pomoc niezależnie od zakresu realizowanych usług. Nie znamy ograniczeń także w związku z rodzajem transportowanych towarów. Za każdym razem jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość świadczonych usług.

Darmowa
wycena

Potrzebujesz wyceny transportu
z punktu A do punktu B?

+48 697 620 419