Transport do Danii

Polska, wraz z takimi krajami jak Niemcy czy Szwecja, od pewnego czasu znajduje się w czołówce na liście dostawców oraz odbiorców towarów z rynku duńskiego.

Z intensywnej wymiany handlowej korzysta wiele rodzimych firm, które stawiają na profesjonalne usługi spedycji i transportu ładunku o różnym przeznaczeniu.
Jakie dokładnie produkty są przewożone? Do Danii z Polski najczęściej trafiają metale szlachetne, artykuły spożywcze, a także maszyny i urządzenia mechaniczne, natomiast w drugą stronę wysyłane są zwierzęta żywe, produkty pochodzenia zwierzęcego oraz chemia.

Sprawny przewóz towarów

Firma TRANSlogis oferuje niezwykle elastyczne usługi spedycyjne i transportowe, realizowane za pośrednictwem różnych środków transportu.
Nasi Klienci otrzymują możliwość skorzystania z ogromnego potencjału rynku duńskiego – niezależnie od tego, czy są zainteresowani eksportem towarów (z Polski lub z innego kraju) czy importem.
Nasi przewoźnicy obsługują wszystkie najważniejsze miasta w Danii. W sposób szybki i bezpieczny docierają do takich miejsc jak:
 
  • Kopenhaga,
  • Aarhus,
  • Odense,
  • Aalborg,
  • Roskilde,
  • Skagen,
  • Frederiksberg,
  • Charlottenlund,
  • Randers.

Co ważne, w naszej ofercie znajduje się nie tylko spedycja drogowa, ale też kolejowa, morska i lotnicza. Tak szeroki wybór środków transportu przekłada się na swobodę przesyłu dowolnych towarów. Bez względu na ich specyfikę oraz wymiary. Jesteśmy również w stanie spełnić konkretne warunki, wymagane podczas transportu pewnych produktów (np. związane z koniecznością utrzymania niskiej bądź wysokiej temperatury).

Czy warto korzystać z rynku duńskiego?

Sprawna spedycja przesyłek drobnicowych i całopojazdowych to szansa dla polskich firm na dotarcie do wielu nowych klientów.
Choć Dania liczy zaledwie niecałe 6 mln mieszkańców, tamtejsi odbiorcy niezwykle cenią polskie towary – nie tylko te spożywcze. Pozytywne opinie dotyczą także duńskich produktów dostarczanych do Polski. Konsumenci zwracają uwagę przede wszystkim na wysoką jakość wykonania oraz zastosowanie wielu nowoczesnych technologii.
Dotarcie do Danii otwiera także dostęp do wielu innych krajów regionu. Mowa tu zwłaszcza o państwach skandynawskich, takich jak Szwecja, Norwegia oraz Finlandia. Nie należy zapominać również o ścisłej współpracy duńsko-niemieckiej, z której skorzystać mogą też polskie firmy.

Współpraca z TRANSlogis zapewnia nie tylko dostęp do różnych sposobów przewozu towarów. To także gwarancja terminowości i sprawności realizacji wszystkich usług. Współpracujemy z doświadczonymi, cenionymi przewoźnikami, którzy doskonale radzą sobie z ogromnym zróżnicowaniem regionalnym, jakie panuje w Danii. Kraj w większości położony jest na Półwyspie Jutlandzkim, jednak część terytorium stanowią również wyspy (jest ich 443!).

Biorąc to pod uwagę, niezwykle ważna okaże się tak zwana spedycja multimodalna, skupiająca się na wykorzystaniu różnych form transportu. Dzięki naszemu doświadczeniu, każde tego typu zlecenie realizowane jest w sposób niezwykle efektywny.

Darmowa
wycena

Potrzebujesz wyceny transportu
z punktu A do punktu B?

+48 697 620 419