Transport do Austrii

 

Nie da się ukryć, że Austria to jeden z najważniejszych krajów europejskich pod względem rozwoju gospodarczego.

Trwała współpraca z tamtejszymi firmami gwarantuje szereg korzyści, spośród których wymienić należy przede wszystkim dostęp do ogromnej bazy świadomych konsumentów, a także możliwość dotarcia do wielu innych państw – Niemiec, Szwajcarii, Włoch, Węgier i w dalszej kolejności Francji oraz Hiszpanii.
Dzięki sprawnym usługom spedycyjnym i transportowym, czerpanie tak rozumianych zysków okaże się możliwe dla wielu rodzimych podmiotów. TRANSlogis zapewnia fachową pomoc w ekspansji gospodarczej i nawiązywaniu biznesowych kontaktów. Wszystko za sprawą organizacji przewozu towarów drogą lądową, morską i powietrzną.

Przewóz towarów do Austrii

Kraj ten wyróżnia się doskonale rozwiniętą infrastrukturą drogową oraz kolejową, co pozwala na błyskawiczny transfer wielu dóbr o zróżnicowanej specyfice.
W obu przypadkach nasza firma zapewnia dobór najlepszych rozwiązań, dopasowanych do potrzeb i wymagań zgłaszających się Klientów. Bogata flota pojazdów i kontakty z najlepszymi przewodnikami pozwalają nam dotrzeć wszędzie, do każdego miasta w Austrii.
Nasi partnerzy najczęściej operują towarami w takich miejscach jak:
 
  • Wiedeń,
  • Graz,
  • Linz,
  • Salzburg,
  • Innsburck,
  • Villach,
  • Wels,
  • St. Polten,
  • Dornbirn.

W ramach spedycji drogowej zajmujemy się między innymi doborem odpowiednich pojazdów. Niezależnie od tego, jakie dokładnie towary są przewożone. Korzystamy z nowoczesnych samochodów dostawczych, a nasi przewoźnicy doskonale znają specyfikę austriackiej sieci dróg i autostrad. Wszystko to przekłada się na pełną gwarancję bezpieczeństwa.

Jeśli zaś chodzi o przewóz ładunku poprzez transport kolejowy, gwarantujemy dostęp do szerokiego taboru, na który składają się wagony i kontenery zróżnicowane pod względem wymiarów, pojemności oraz warunków panujących wewnątrz.

W naszej ofercie znajduje się również spedycja morska i powietrza. Dzięki temu, jesteśmy w stanie świadczyć usługi multimodalne. Towary mogą trafić z Austrii do Polski (i odwrotnie), a także do wielu innych krajów – Stanów Zjednoczonych, Chin, Rosji czy też na kontynent afrykański.

Sprawna wymiana handlowa dzięki TRANSlogis

Pomimo dość silnej konkurencji, rynek austriacki stanowi dla wielu rodzimych przedsiębiorstw bardzo korzystny kierunek.
Wynika to między innymi z silnej siły nabywczej tamtejszych klientów, jak również z wielu możliwości nawiązywania kontaktów biznesowych.
Sama wymiana handlowa zwykle dotyczy pojazdów, metali nieszlachetnych i żywności (eksport), a także produktów chemicznych oraz urządzeń elektrycznych. Niezależnie od typu ładunku, TRANSlogis stwarza optymalne warunki przewozu. Gwarantujemy przy tym realizację wielu usług dodatkowych, skupiających się między innymi na magazynowaniu towarów i odprawach celnych.
 

Darmowa
wycena

Potrzebujesz wyceny transportu
z punktu A do punktu B?

+48 697 620 419