Transport do Anglii

 

Pomimo dobrze znanych cech izolacyjnych, Wielka Brytania to jeden z najważniejszych krajów w Europie.

Zwłaszcza pod względem gospodarczym i handlowym. Jest to istotny rynek także dla Polski. Wiele rodzimych firm stale eksportuje tam swoje towary, rośnie również import.
Stan ten utrzymuje się pomimo różnego rodzaju zawirowań związanych ze stosunkami Wielkiej Brytanii ze Wspólnotą Europejską.

Trudno się jednak temu dziwić. Rynek brytyjski jest duży i bardzo chłonny, na Wyspach żyje też wiele Polaków, którzy chętnie kupują towary pochodzące z ich kraju pochodzenia. Co więcej, o ich jakości już dawno przekonali się również sami Brytyjczycy.

Biorąc to wszystko pod uwagę, zapotrzebowanie na sprawnie przeprowadzane usługi transportowe jest spore. TRANSlogis zapewnia ich realizację na najwyższym możliwym poziomie.

Usługi spedycyjne i transportowe realizowane w Anglii

Nasza oferta opiera się na tak zwanej spedycji multimodalnej, w ramach której transport odbywa się nie tylko drogą lądową, ale też morską oraz powietrzną.
Dzięki temu naszym Klientom zawsze jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania, dopasowane do aktualnych wymagań. Często wiążą się one z warunkami, jakie trzeba spełnić podczas transportu, na przykład towarów wrażliwych.
Naszą mocną stronę jest również fakt, iż obsługujemy całą Anglię. Docieramy do wszystkich mniejszych i większych miast, zawsze zapewniając ogromną sprawność przewozu. Nasi Klienci najczęściej decydują się na dotarcie do takich miejsc jak:
 
  • Londyn,
  • Birmingham,
  • Leeds,
  • Sheffield,
  • Manchester,
  • Liverpool,
  • Bristol.

Co więcej, działamy na całych Wyspach, nie tylko w Anglii. Towary przewieźć możemy więc do Szkocji, Walii, a także Irlandii.

Sprawna wymiana towarów z TRANSlogis

Ścisła współpraca polskich i brytyjskich firm przekłada się na wciąż rosnący eksport oraz import. Z Anglii do Europy i innych kontynentów trafiają między innymi samochody.
Na wyspach działa wiele fabryk światowych koncernów, dlatego są one w stanie szybko dotrzeć do tego regionu. Do tego dodać należy także elektronikę, produkty gospodarstwa domowego i maszyny mechaniczne oraz elektryczne.

Z Polski do Anglii wysyłana jest natomiast żywność, jak również alkohole i produkty z branży chemicznej. Popyt na tego typu towary generują zarówno Brytyjczycy, jak i Polacy. Usługi świadczone przez TRANSlogis to dla wielu firm okazja nie tylko do spenetrowania rynku brytyjskiego, ale też dotarcia do wielu innych, równie atrakcyjnych krajów. Za sprawą organizowanego przez nas transportu, planowana przez Ciebie ekspansja międzynarodowa odbędzie się zgodnie z planem.

Darmowa
wycena

Potrzebujesz wyceny transportu
z punktu A do punktu B?

+48 697 620 419