Transport w Polsce

TRANSlogis realizuje zlecenia krajowe, związane zarówno z przesyłkami drobnicowymi (LCL), jak i całopojazdowymi (FTL)

– niezależnie od specyfiki i wielkości ładunku.
Gwarantujemy dostęp do wysokiej jakości usług spedycyjnych i transportowych, kierowanych do partnerów krajowych oraz zagranicznych, którzy planują działalność w Polsce. Obsługujemy wszystkie krajowe destynacje, zapewniając przy tym pełną elastyczność realizowanych usług.

Spedycja drogowa i kolejowa w Polsce

W ramach działalności krajowej, oferujemy usługi spedycyjne drogowe oraz kolejowe.
W pierwszym przypadku dobieramy odpowiednie pojazdy, dopasowane pod względem maksymalnego załadunku i warunków transportu. Korzystamy zarówno z busów mogących pomieścić 1,5 tony towaru, jak i z bardzo dużych zestawów z naczepami, na których zmieszczą się aż 24 tony ładunku.
Pozwala nam to na realizację dowolnych zleceń, także tych związanych z przewozem towaru wrażliwego, niebezpiecznego oraz wymagającego przebywania w niskiej temperaturze. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi, cenionymi przewoźnikami, możemy zapewnić naszym Klientom gwarancję bezpieczeństwa.

W ramach spedycji kolejowej, oferujemy dobór wagonów i kontenerów, które są zróżnicowane pod względem wymiarów, objętości oraz maksymalnej wagi towaru. Wszystko to pozwala dostosować transport pod względem specyfiki załadunku.

Błyskawiczna realizacja i dodatkowe usługi spedycyjne

Nasza oferta obejmuje nie tylko sam przewóz wyznaczonych towarów, ale też szereg usług dodatkowych, dzięki którym nasi Klienci mogą być spokojni o sprawne i szybkie wykonanie dowolnych zadań.
Mowa tu między innymi o organizacji odpraw celnych, przeładunku i przetrzymywaniu towaru z wykorzystaniem specjalnie przygotowanych magazynów, a także o ubezpieczeniach przewożonych towarów. Proponujemy także fachowe doradztwo z zakresu logistyki, transportu i spedycji.
W każdym przypadku gwarantujemy również spełnienie wszystkich kryteriów i wymogów prawnych związanych z transportem towarów po Polsce. Dzięki odpowiedniej organizacji pracy, powierzane nam ładunki docierają do wskazanych miejsc w sposób bezpieczny i terminowy.

Zasięg firmy TRANSlogis obejmuje całą Polskę. Realizujemy przewozy krajowe na zasadzie door to door. Zawsze dobieramy optymalną trasę, która wpłynie nie tylko na szybkość transportu towaru, ale również na jego bezpieczeństwo. Wszystko to przekłada się na utrzymanie najwyższej jakości realizowanych usług.

Darmowa
wycena

Potrzebujesz wyceny transportu
z punktu A do punktu B?

+48 697 620 419