Transport do Włoch

Nie ma wątpliwości, że Włochy to jeden z najważniejszych krajów europejskich, wyróżniających się ogromnym, bardzo chłonnym rynkiem.

Między innymi z tego powodu polsko-włoska wymiana handlowa cały czas się rozwija, na czym korzysta mnóstwo rodzimych firm.
Sprawny i szybki przewóz towarów w obie strony zapewnia TRANSlogis. W naszej ofercie znajdują się usługi związane ze spedycją zarówno przesyłek drobnicowych, jak i całopojazdowych. Proponujemy transport drogą lądową, a także morską i powietrzną. Dzięki temu jesteśmy w stanie wspomóc naszych partnerów w ekspansji na dowolnym rynku, nie tylko europejskim.

Usługi transportowe na terenie Włoch

Włochy to bardzo duży kraj, który wyróżnia się niezwykle rozwiniętą infrastrukturą oraz wysokim poziomem rozwoju technologicznego (zwłaszcza na północy).
Wszystko to stwarza optymalne warunki do transportu różnego rodzaju towarów. Zwłaszcza że TRANSlogis dociera wszędzie – obsługujemy miasta znajdujące się na północy i na południu kraju. Otwieramy tym samym dostęp do wielu rynków lokalnych, z których również warto korzystać.
Najczęściej docieramy do takich miejsc jak:
 
  • Rzym,
  • Mediolan,
  • Neapol,
  • Turyn,
  • Palermo,
  • Genua,
  • Bolonia,
  • Florencja,
  • Bari,
  • Katania.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – opracowujemy optymalną trasę, a także proponujemy szereg usług dodatkowych, związanych między innymi z załatwieniem kwestii formalnych, odprawami celnymi, jak również z przeładunkiem i magazynowaniem towarów. Za każdym razem jesteśmy w stanie zaproponować pomoc o charakterze kompleksowym.

Korzyści wynikające z polsko-włoskiej wymiany handlowej

Ze względu na wysoką atrakcyjność rynku włoskiego, polscy przedsiębiorcy bardzo często decydują się na przewóz towarów właśnie do tego kraju.
Zapewnia on dostęp do ogromnej liczby konsumentów, którzy bardzo cenią polskie towary. Do Włoch w dużych ilościach trafiają maszyny przemysłowe, a także narzędzia mechaniczne i elektryczne. Bardzo często organizujemy również przewóz aut i pojazdów użytkowych, żywności oraz produktów rolniczych.

W drugą stronę najczęściej wysyłane są natomiast produkty gospodarstwa domowego, warzywa i owoce, odzież, alkohole, kosmetyki i samochody. Wymiana handlowa jest bardzo intensywna, dlatego tak ważny jest dobór sprawdzonych partnerów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy spełnienie wszystkich wymogów formalnych, jak również przeprowadzenie całej procedury w sposób optymalny. Niezależnie od wielkości i specyfiki ładunku.

Darmowa
wycena

Potrzebujesz wyceny transportu
z punktu A do punktu B?

+48 697 620 419