Transport do Węgier

Węgry to od lat niezwykle ważny partner dla polskiej gospodarki.

Z przyjaznych stosunków dyplomatycznych i dobrego klimatu inwestycyjnego korzysta wiele rodzimych firm, które decydują się na ekspansję na tamtejszym rynku.
Doskonałym tego potwierdzeniem jest wciąż rosnąca wartość eksportu oraz importu towarów o różnym przeznaczeniu i różnej specyfice.

W ich przewozie pomaga TRANSlogis. Nasza firma oferuje profesjonalne usługi spedycyjne oraz transportowe, z użyciem nowoczesnej floty pojazdów. Pomagamy w wymianie towarów drogą lądową i powietrzną. W przypadku ekspansji na inne państwa, zapewniamy także transport morski

Niezależnie od rodzaju załadunku, jesteśmy w stanie dotrzeć wszędzie.

Nie omijamy żadnego węgierskiego miasta, dzięki czemu nasi partnerzy mogą postawić na kompleksową wymianę towarów, jak również na czerpanie z ogromnego potencjału, jaki drzemie w tym rynku.
Liczne badania i raporty pokazują, że polscy przedsiębiorcy mogą liczyć na niezwykle przyjazne przyjęcie ze strony firm oraz konsumentów węgierskich. Wynika to między innymi ze wspólnej historii, a także utrzymujących się dobrych stosunków między Polską a Węgrami.
Biorąc to pod uwagę, w żaden sposób nie ograniczamy naszej działalności. Organizujemy transport towarów do każdego miasta, a najczęściej docieramy do takich miejsc jak:
 
  • Budapeszt,
  • Debreczyn,
  • Segedyn,
  • Miszkolc,
  • Pecz,
  • Gyor,
  • Nyiregyhaza,
  • Kecskemet,
  • Szekesfehervar,
  • Szombathley.

Węgry to doskonały kierunek nie tylko ze względu na dobre warunki do inwestycji i sprzedaży bądź kupna towarów. Kraj ten zapewnia dostęp również do wielu innych rynków. Może okazać się więc jedynie przystankiem na drodze do Niemiec, Austrii, Chorwacji, Rumunii czy Włoch.

TRANSlogis zapewnia dostęp do spedycji multimodalnej, związanej z wykorzystaniem różnych środków transportu. Przewóz ładunkowy w naszym przypadku jest nieograniczony. Transportujemy towary przy użyciu samochodów ciężarowych, pociągów, statków i samolotów.

Wymiana handlowa dzięki TRANSlogis

Jakie towary wędrują do nas z Węgier?
Polskie firmy decydują się na import przede wszystkim maszyn i narzędzi elektrycznych, a także pojazdów osobowych, ciężarowych i specjalistycznych. Na rynek węgierski trafia natomiast polska żywność, alkohole, podzespoły używane podczas produkcji aut oraz wyroby z tworzyw sztucznych.
Bez względu na rodzaj ładunku, zawsze dobieramy najlepsze metody transportu i spedycji. Nasza oferta ma charakter kompleksowy, dlatego realizujemy też wiele usług dodatkowych, związanych między innymi z przeładunkiem oraz magazynowaniem towarów. Docieramy do Węgier oraz wielu innych krajów, położonych nie tylko w Europie, ale również w Azji, Afryce i obu Amerykach.

Darmowa
wycena

Potrzebujesz wyceny transportu
z punktu A do punktu B?

+48 697 620 419