Transport do Turcji

Egzotyczne towary cieszą się sporą popularnością zarówno w Polsce, jak i w wielu innych krajach.

Z tego właśnie względu niezwykle korzystna wydaje się współpraca z firmami działającymi na rynku tureckim.
Dzięki TRANSlogis, będzie ona przebiegać w sposób prawidłowy.

Wszystko za sprawą realizowanych przez nas usług. Oferujemy kompleksowy przewóz towarów do i z Turcji. Zasięg naszej działalności obejmuje cały świat, dlatego docieramy również do wielu innych krajów. Stwarza to doskonałą okazję do międzynarodowej ekspansji, z zachowaniem ciągłości dostaw.

Kompleksowe usługi spedycyjne

W ramach naszej pracy, korzystamy z nowoczesnej floty pojazdów oraz kontaktów na całym świecie, które pozwalają nam na współpracę z najlepszymi przewoźnikami.
Co istotne, zajmujemy się przewozem towarów każdego rodzaju – niezależnie od tego, czy jest to żywność, samochody, maszyny czy innego rodzaju dobra.
Za sprawą spedycji multimodalnej, przewozimy je nie tylko przy użyciu samochodów dostawczych i ciężarowych, ale również drogą kolejową, powietrzną oraz morską. Dotrzemy wszędzie, gdzie tylko zechcesz. W przypadku Turcji, najczęściej obsługujemy takie miasta jak:
 
 • Stambuł,
 • Ankara,iuhh
 • Izmir,
 • Bursa,
 • Adana,
 • Gaziantep,
 • Konya,
 • Antalya,
 • Diyarbakir,
 • Mersin,
 • Kayseri.

Rynek turecki od lat zgłasza zapotrzebowanie na nowoczesne maszyny i urządzenia mechaniczne. Tamtejsze firmy często sprowadzają z polski również żywność, artykuły z metali nieszlachetnych, a także różnego rodzaju pojazdy. Turcja umożliwia wejście na rynki Bliskiego Wschodu. Jest to też dobry kierunek do rozpoczęcia ekspansji na kontynent afrykański i skorzystania ze współpracy z krajami europejskimi.

Sprawny transport towarów z Turcji

TRANSlogis zdecydowanie ułatwi pozyskiwanie towarów bezpośrednio z rynku tureckiego, a następnie ich sprzedaż w Polsce.
Współdziałamy z cenionymi przewoźnikami, którzy gwarantują ciągłość dostaw bez względu na to, jakich dokładnie dóbr mają one dotyczyć.

Jak wskazują raporty, polskie firmy bardzo chętnie pozyskują z Turcji odzież, wyroby elektroniczne i z tworzyw sztucznych, surowce naturalne, a także część i akcesoria samochodowe. Nasza flota pojazdów umożliwia stworzenie optymalnych warunków do przewozu tych i wielu innych produktów.
Co ważne, jesteśmy doskonale obeznani z wszelkimi kwestiami prawnymi związanymi ze spedycją i transportem ładunku z i do Turcji (mowa także o przepisach drogowych). W ten sposób minimalizujemy ryzyko wystąpienia ewentualnych opóźnień czy też innych problemów z dostawą. Nasze usługi mają charakter kompleksowy, dotyczą więc również kwestii dodatkowych, związanych między innymi z przeładunkiem czy opłatami celnymi.

Darmowa
wycena

Potrzebujesz wyceny transportu
z punktu A do punktu B?

+48 697 620 419