Transport do Szwajcarii

Wysoka jakość wytwarzanych w Szwajcarii produktów sprawia, że są one niezwykle popularne, zwłaszcza w Europie.

Dostrzegają to także polskie firmy, które chętnie sprowadzają je do Polski, licząc na spore zainteresowanie ze strony rodzimych konsumentów.
To jednak nie wszystko. Szwajcaria wyróżnia się bowiem dużym, chłonnym rynkiem, na którym jest wiele miejsca dla produktów z Polski. Sprawia to, że wymiana handlowa rośnie w obu kierunkach.

Dzięki usługom świadczonym przez TRANSlogis, możesz skorzystać na tej sytuacji. Gwarantujemy profesjonalny, niezwykle sprawny przewóz towarów zarówno do, jak i z Szwajcarii. Jesteśmy w stanie dotrzeć z nimi do dowolnego zakątka globu – usługi transportowe wykonujemy drogą lądową, powietrzną oraz morską. Za każdym razem zapewniamy naszym Klientom pomoc o charakterze kompleksowym.

Dotrzyj na rynek szwajcarski dzięki TRANSlogis

Jakie produkty są chętnie kupowane przez konsumentów w Szwajcarii? Tamtejsze firmy zajmują się sprowadzaniem między innymi narzędzi i akcesoriów przemysłowych, stosowanych między innymi w przemyśle produkcyjnym.
Do tego dodać należy również maszyny mechaniczne, urządzenia elektryczne oraz różnego rodzaju pojazdy (np. samochody i maszyny rolnicze). Za każdym razem organizujemy przewóz z wykorzystaniem optymalnych środków transportu, we współpracy z najlepszymi przewoźnikami.
Tak rozumiana działalność pozwala nam dotrzeć do dowolnego regionu w Szwajcarii. Produkty transportujemy do każdego miasta, między innymi do takich jak:
 
  • Zurych,
  • Genewa,
  • Bazylea,
  • Lozanna,
  • Berno,
  • Winterthur,
  • Lucerna,
  • Sankt Gallen,
  • Lugano,
  • Biel.

Towary sprowadzane z rynku szwajcarskiego często umożliwiają zbudowanie poważnej przewagi konkurencyjnej. Tworzona jest ona bowiem na wysokiej jakości, na którą konsumenci zwracają ogromną uwagę. Z tego właśnie powodu do Polski trafiają między innymi takie towary jak biżuteria, produkty chemiczne, sprzęty medyczne czy też słodycze. Ich sprawny przewóz decyduje o powodzeniu procesu rozszerzania własnej oferty, dlatego TRANSlogis robi wszystko, aby przebiegał on bez zastrzeżeń.

Światowa ekspansja z TRANSlogis

Realizowana przez nas spedycja multimodalna jest związana z wykorzystaniem różnych środków transportu.
Dlatego właśnie przesyłki przewozimy nie tylko przy użyciu samochodów ciężarowych i dostawczych, ale też koleją i samolotami. Współpracujemy z najlepszymi przewoźnikami, dlatego zawsze jesteśmy w stanie stworzyć optymalne warunki transportu.

Jest to doskonała okazja do tego, aby dotrzeć do Szwajcarii i wielu innych krajów, nie tylko europejskich. Bardzo często działamy również na rynku chińskim, amerykańskim i afrykańskim.

Darmowa
wycena

Potrzebujesz wyceny transportu
z punktu A do punktu B?

+48 697 620 419