Transport do Słowacji

Od wielu lat współpraca handlowa między Polską a Słowacją utrzymuje się na bardzo wysoki poziomie.

Wynika to nie tylko z bliskości geograficznej, ale również podobnej historii i ze zbliżonych potrzeb konsumentów.
Między innymi właśnie dlatego polscy przedsiębiorcy tak często i tak łatwo wchodzą na słowacki rynek. W wielu przypadkach traktują go jako „bazę wypadową” do innych państw europejskich – np. Węgier, Austrii, Rumuni, Chorwacji i Włoch.
TRANSlogis zapewnia dostęp do profesjonalnych usług spedycyjnych oraz transportowych, uwzględniających zarówno przesyłki drobnicowe, jak i całopojazdowe. Towarzyszymy naszym Klientom w ekspansji handlowej, oferując pomoc w organizacji przewozu każdego typu towarów.

Wymiana polsko-słowacka z TRANSlogis

Świadczone przez nas usługi mają charakter kompleksowy. Jednym z elementów oferty jest spedycja drogowa.
Dzięki bliskości geograficznej, a także wciąż poprawiającej się infrastruktury, transport towarów tą metodą do i ze Słowacji staje się coraz korzystniejszy. Zwłaszcza że TRANSlogis jest w stanie dotrzeć wszędzie, do każdego miasta naszego południowego sąsiada. Dzięki temu partnerzy nie muszą ograniczać swojej działalności wyłącznie do największych ośrodków.
Wśród szczególnie często odwiedzanych przez nas miejsc znajdują się:
 
  • Bratysława,
  • Koszyce,
  • Preszów,
  • Żylina,
  • Bańska Bystrzyca,
  • Nitra,
  • Trnawa,
  • Trenczyn,
  • Martin,
  • Podprad.

To jednak nie koniec. Oferujemy bowiem także spedycję multimodalną, która uwzględnia inne środki transportu. Mowa tu o spedycji kolejowej, lotniczej i morskiej – okaże się ona atrakcyjna w przypadku transportu towarów do innych krajów, z którymi współpracuje zarówno Polska, jak i Słowacja. Będą to chociażby Stany Zjednoczone, Chiny oraz Rosja.

Bez względu na wybrany środek transportu, zawsze dobieramy optymalne rozwiązania, które pozwolą przewieźć ładunek nie tylko szybko, ale i bezpieczne. Dotyczy to między innymi wyboru właściwego pojazdu, kontenera, wagonu oraz usług dodatkowych.

Transport towarów do i ze Słowacji

W ramach polsko-słowackiej wymiany handlowej istotnym towarem w ostatnim czasie stały się samochody oraz inne pojazdy (np. motocykle).
Nasza firma zapewnia przewóz aut na terenie całej  Europy – korzystamy między innymi ze specjalnie przystosowanych lawet, naczep i busów. Poza dowozem pojazdów, zapewniamy również szereg usług dodatkowych, spośród których wymienić można organizację dokumentów do wysyłki, odprawę celną czy rozładunek towaru.
Samochody nie są oczywiście jedynymi dobrami, jakie przewozimy do i ze Słowacji oraz Polski. Przedsiębiorstwa w obu krajach często inwestują w metale nieszlachetne i produkty z nich wykonane, artykuły elektryczne, a także żywność. Słowacja to bardzo atrakcyjny kierunek dla polskich firm. Z nami możesz wykorzystać jego potencjał.

Darmowa
wycena

Potrzebujesz wyceny transportu
z punktu A do punktu B?

+48 697 620 419