Transport do Niemiec

Niemcy to największy partner handlowy Polski, zarówno pod względem eksportu, jak i importu.

Z roku na rok powiązania pomiędzy tymi krajami są coraz silniejsze, co jest źródłem obustronnych korzyści i sprzyja wzajemnemu rozwojowi gospodarek.
Bez silnie rozwiniętego sektora usług transportowych i spedycyjnych trudno byłoby jednak osiągnąć tak dobre relacje handlowe.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, firma TRANSlogis oferuje kompleksowe usługi transportu i spedycji przesyłek drobnicowych (LTL) oraz całopojazdowych (FTL). Od lat organizujemy i realizujemy przewozy towarów do największych niemieckich miast, takich jak Berlin, Monachium, Frankfurt nad Menem, Dortmund, Hamburg, Akwizgran, Stuttgart czy też Düsseldorf. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów, a nasza wykwalifikowana kadra każdego dnia czuwa nad sprawną realizacją świadczonych usług.

Jak osiągnąć przewagę konkurencyjną? Transport i spedycja na najwyższym poziomie

Niemcy to atrakcyjny rynek zbytu dla polskich przedsiębiorców. Bogate niemieckie społeczeństwo chętnie sięga po towary z Polski.
Nic więc dziwnego, że tak wielu rodzimych wytwórców jest zainteresowanych ekspansją na rynek niemiecki. Sukcesu za Odrą nie da się jednak osiągnąć bez niezawodnego transportu. Niemieccy klienci cenią bowiem sprawą dostawę. Powierzając nam swoje towary, zyskujesz pewność, że dotrą one do odbiorców na czas.
Rozbudowana flota pojazdów oraz bogate doświadczenie sprawiają, że jesteśmy w stanie zorganizować przewóz ładunków różnego rodzaju, w tym towarów chłodniczych oraz niebezpiecznych (ADR). Szukasz rzetelnego partnera, który zapewni Twoim produktom odpowiednie warunki transportu i bezproblemowo przewiezie je do Niemiec? Dobrze trafiłeś! Transport i spedycja międzynarodowa to nasza specjalność. Oferujemy konkurencyjne ceny i jasne warunki współpracy.

Transport i spedycja do Niemiec – wymogi

W przypadku Niemiec najczęściej proponowaną przez nas formą transportu ładunków jest transport drogowy.
Gęsta sieć dróg ekspresowych i autostrad – zarówno w Niemczech, jak i w Polsce – sprawia, że samochody przewożące towary mogą szybko dotrzeć w wyznaczone miejsce.
Ponadto dzięki unii celnej nie muszą one przechodzić szczegółowej kontroli na przejściu granicznym. Nie oznacza to jednak, że przewóz towarów nie jest w żaden sposób uregulowany. Każdy samochód może zostać skontrolowany przez Federalny Urząd ds. Transportu Drogowego. Dlatego tak istotną kwestią jest stosowanie się do obowiązujących przepisów. Dla przykładu, kierowcy muszą rejestrować czas jazdy oraz czas przerw, ładunek musi być odpowiednio zabezpieczony, a pojazd – spełniać dopuszczalne normy emisji spalin i hałasu.

Współpracując z TRANSlogis, nie musisz martwić się ani stanem technicznym pojazdów, ani wymaganymi dokumentami przewozowymi, ani restrykcyjnymi przepisami dotyczącymi transportu towarów w Niemczech. Nasza firma zadba o każdy szczegół, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na rozwoju swojego biznesu i dalszej ekspansjo.

Darmowa
wycena

Potrzebujesz wyceny transportu
z punktu A do punktu B?

+48 697 620 419