Transport do Łotwy

Łotwa, jako rozwijający się kraj bałtycki, jest niezwykle częstym partnerem dla firm polskich i europejskich.

Prowadzi intensywną wymianę handlową także z Rosją, Chinami i Stanami Zjednoczonymi.
Wysoki poziom skolaryzacji, nastawienie na produkcję i rolnictwo, duży udział złóż naturalnych – wszystko to przekłada się na wysoki poziom atrakcyjności tego kraju. Dzięki ofercie TRANSlogis, nasi Klienci mogą nawiązać lub rozwinąć współpracę z tamtejszymi przedsiębiorcami, jak również skorzystać z możliwości dotarcia do wielu państw położonych na kontynencie europejskim i azjatyckim.
Gwarantujemy profesjonalne usługi spedycyjne i transportowe. Przewozimy przesyłki drobnicowe i całopojazdowe, realizujemy również tak zwaną spedycję multimedialną, obejmującą różne środki transportu.

Korzystne połączenie między Polską a Łotwą

Wciąż rozwijana infrastruktura drogowa przekłada się na dużo szersze możliwości transportu towarów niż jeszcze kilka lat temu.
W ramach realizacji zlecanych nam zadań, korzystamy z nowoczesnej floty pojazdów oraz kontaktów z najlepszymi przewoźnikami na rynku. Dzięki temu gwarantujemy terminowość, a także realizację wielu usług dodatkowych. Co jednak najważniejsze, TRANSlogis dociera wszędzie.
Obsługujemy każde miasto na Łotwie, w tym między innymi:
 
  • Rygę,
  • Dyneburg,
  • Jełgawę,
  • Jurmałę,
  • Windawę,
  • Valmeirę,
  • Ogre,
  • Jekabplis.

Towary przewozimy nie tylko przy użyciu samochodów ciężarowych i busów, ale również drogą kolejową. Pomagamy w doborze najlepszych kontenerów oraz wagonów, które dają gwarancję stworzenia optymalnych warunków do transportu konkretnych produktów. To samo tyczy się spedycji morskiej i lotniczej. W obu przypadkach Łotwa zapewnia sprawne połączenie do państw na całym świecie. Stwarza to więc okazję do znacznie szerszej ekspansji handlowej.

Zapotrzebowanie rynku łotewskiego – jakie produkty przewozimy najczęściej?

Ogromne znaczenie dla gospodarki Łotwy ma przemysł produkcyjny. Z tego też powodu Polska i inne kraje często decydują się na zakup różnego rodzaju maszyn i urządzeń.
Do tego dochodzą złoża naturalne oraz drewno. W ramach usług spedycyjnych, bardzo często przewozimy więc produkty z tego materiału – na przykład meble.

Konsumenci z Łotwy z chęcią przyjmują natomiast artykuły z metali szlachetnych i produkty chemiczne. Eksport z Polski dotyczy również paliw kopalnych, a także olejów samochodowych.
TRANSlogis to sprawdzony partner w każdy biznesie, niezależnie od transportowanych dóbr. Dzięki wykorzystaniu zróżnicowanych środków transportu możemy dotrzeć wszędzie – do każdego łotewskiego miasta.

Darmowa
wycena

Potrzebujesz wyceny transportu
z punktu A do punktu B?

+48 697 620 419