Transport do Litwy

Wymiana handlowa między Polską a sąsiadującą Litwą z każdym rokiem rośnie

Zwłaszcza w zakresie eksportowanych towarów. Jest to efekt między innymi bliskości geograficznej, jak również dynamicznego rozwoju obu rynków.
Polskie towary są na Litwie niezwykle cenione, kraj ten należy do strefy Euro, co także może okazać się bardzo korzystne dla wielu rodzimy firm.

W ofercie TRANSlogis znajdują się profesjonalne usługi spedycyjne i transportowe, kierowane do partnerów polskich i zagranicznych. Pomagamy w przewozie towarów do i z Litwy, a także z wielu innych państw i regionów. Współpraca z nami daje więc szansę na wykorzystanie ogromnego potencjału wciąż rosnącej wymiany handlowej wewnątrz Europy i nie tylko.

Spedycja drogowa, kolejowa, morska i lotnicza

Polscy przedsiębiorcy nie mają większych problemów z nawiązywaniem kontaktów biznesowych z partnerami działającymi na Litwie.
Wśród produktów najczęściej przewożonych do tego państwa znajdują się między innymi samochody oraz leki. W obu przypadkach TRANSlogis zapewnia bezpieczny transfer ładunku – zarówno drogą lądową, jak i morską lub lotniczą.
Litwa dysponuje z kolei bogatymi złożami naturalnymi. Do Polski trafiają więc między innymi oleje ropy naftowej. Do tego dochodzą meble i produkty przemysłu chemicznego. Nasza firma gwarantuje nie tylko sprawny przewóz tych towarów, ale też usługi dodatkowe. Mowa tu między innymi o magazynowaniu, ubezpieczeniach czy też odprawach. W każdym przypadku możemy zaoferować kompleksową obsługę door to door.

Obszar naszej działalności nie ogranicza się wyłącznie do największych litewskich miast oraz ośrodków przygranicznych. Docieramy wszędzie, a najczęściej do takich miejsc jak:
 
  • Wilno,
  • Kowno,
  • Kłajpeda,
  • Możejki,
  • Uciana,
  • Matiampol,
  • Kretynga,
  • Janów.

Usługi na rynku litewskim – transport i spedycja z TRANSlogis

Litwa to dynamicznie rozwijający się kraj, który korzysta na współpracy z Polską, jak również z najważniejszymi krajami Unii Europejskiej oraz Stanami Zjednoczonymi i Rosją.
Litewska gospodarka skupia się nie tylko na złożach naturalnych, ale też na rolnictwie i hodowli zwierząt.

Dla wielu polskich firm jest to doskonała okazja do tego, aby nawiązać współpracę z tamtejszymi firmami bądź też spróbować zdobyć silną pozycję na rynku. Bliskość geograficzna i możliwość szybkiego przewozu towarów z pewnością temu sprzyja.
TRANSlogis oferuje realizację usług w zakresie kompleksowym. Zajmujemy się całą procedurą – od przygotowania ładunku, aż do jego dostarczenia i rozładunku. Nasi Klienci mogą całkowicie zdać się za nas. Zadbamy o wszystkie zabezpieczenia oraz najważniejsze kwestie formalne. Niezależnie od rodzaju i specyfiki transportowanego towaru.

Darmowa
wycena

Potrzebujesz wyceny transportu
z punktu A do punktu B?

+48 697 620 419