Transport do Irlandii

Polskie firmy mogą liczyć na dość łatwy start na rynkach krajów, w których żyje spora liczba Polaków.

Doskonałym na to przykładem jest Irlandia. Bardzo duża diaspora rodaków jest istotna zwłaszcza w ramach wymiany handlowej.
Rodzime towary są tam bowiem niezwykle pożądane (np. żywność). Do tego wszystkiego dochodzi wysoka rozpoznawalność polskich przedsiębiorstw oraz przyjazne warunki współpracy z tamtejszymi partnerami.
Odbiorcami towarów z Polski są jednak nie tylko Polacy. Wielu Irlandczyków przekonało się o ich jakości, dlatego są one kupowane bardzo chętnie. Trudno więc dziwić się temu, że wiele przedsiębiorstw próbuje wykorzystać tę sytuację. Pomóc w tym może TRANSlogis. Nasza firma oferuje profesjonalne usługi spedycyjne i transportowe. Towary do Irlandii przewozimy za sprawą działań multimodalnych, obejmujących różne środki transportu.

To samo jesteśmy w stanie zaproponować w przypadku kierunku odwrotnego. Towary z Irlandii także są bowiem chętnie przyjmowane na rynku polskim, na co zresztą wskazują rosnąca wymiana handlowa między oboma krajami.

TRANSlogis – kompleksowa oferta

W przypadku przewozu towarów do i z Irlandii, nasza firma zapewnia obsługę każdego regionu. Docieramy do wszystkich irlandzkich miast, bez wyjątku.
Dla naszych partnerów to doskonała okazja do tego, aby skorzystać z potencjału nie tylko największych ośrodków miejskich, ale również tych nieco mniejszych. Na liście obsługiwanych przez nas miejsc znajduje się między innymi:
 
  • Dublin,
  • Cork,
  • Limerick,
  • Dun Laoghaire,
  • Wateford,
  • Galway,
  • Dundalk,
  • Drogheda,
  • Sligo,
  • Wexford.
W ramach realizowanych usług, zajmujemy się przewozem przesyłek drobnicowych i całopojazdowych. Zapewniamy przy tym wiele usług dodatkowych. Dotyczą one na przykład organizacji odpraw celnych, przeładunku i magazynowania towarów czy też pomocy w przygotowaniu wszelkich formalności związanych z transferem dóbr.

Towary przewożone do i z Irlandii

Korzystne warunki współpracy między polskimi a irlandzkimi firmami sprawiają, że zakres transportowanych produktów jest bardzo szeroki.
Do Irlandii trafia przede wszystkim żywność, którą zainteresowani są zwłaszcza żyjący tam Polacy. Do tego dochodzą również surowce naturalne, żywe zwierzęta oraz towary z przemysłu włókienniczego i elektronicznego.

Jeśli zaś chodzi o import produktów z Irlandii, najczęściej dotyczy on pojazdy (od samochodów po samoloty i statki), wyroby metalurgiczne, alkohole i maszyny rolnicze. Flota pojazdów, którą dysponujemy, a także spora sieć kontaktów, pozwala nam na realizację każdego zlecenia. Bez względu na rodzaj oraz specyfikę ładunku.

Darmowa
wycena

Potrzebujesz wyceny transportu
z punktu A do punktu B?

+48 697 620 419