Transport do Holandii

Nie bez powodu Holandia jest uznawana za bramę światowego handlu morskiego, która daje wielu firmom możliwość dotarcia do każdego zakątku globu.

Kraj ten (z punktu widzenia handlowego) jest ceniony również za wysoko rozwiniętą infrastrukturę drogową oraz za bardzo chłonny rynek.
Wszystkie te kryteria sprawiają, że polskie firmy niezwykle chętnie eksportują swoje towary właśnie do Holandii. Jest to też bardzo popularny kierunek tranzytowy.
TRANSlogis to partner, dzięki któremu wykorzystanie potencjału rynku holenderskiego okaże się jak najbardziej możliwe. Niezależnie od tego, czy chcesz przewieźć towary do Polski, Holandii lub innego kraju na świecie, oferujemy naszą pomoc. Polega ona na usługach spedycyjnych i transportowych z wykorzystaniem połączeń drogowych, kolejowych, morskich oraz lotniczych.

Jakie miasta obsługujemy w Holandii?

Nasza działalność ma charakter kompleksowy. Nie ograniczamy się wyłącznie do kilku najważniejszych ośrodków handlowych.
Docieramy do każdego holenderskiego miasta. Jesteśmy także w stanie wyruszyć z nich w drogę do innych państwa Europy lub położonych na pozostałych kontynentach.
Najczęściej odwiedzane przez nas miasta w Holandii to:
 
  • Amsterdam,
  • Rotterdam,
  • Utrecht,
  • Haga,
  • Eindhoven,
  • Groningen,
  • Tilburg,
  • Breda,
  • Almere,
  • Nijmegen.

Rozbudowana infrastruktura pozwala nam na bardzo szybkie dotarcie do wyznaczonych miejsc. Dzięki szerokiej flocie pojazdów i współpracy z najlepszymi przewoźnikami, gwarantujemy realizację przewóz przesyłek drobnicowych oraz całopojazdowych o różnej specyfice. Polsko-holenderska wymiana handlowa skupia się przede wszystkim na imporcie i eksporcie artykułów spożywczych, przemysłowych, maszyn i urządzeń, a także rozmaitych pojazdów.

Niezależnie od typu ładunku, zapewniamy usługi spedycyjne na najwyższym poziomie – zarówno drogą lądową, jak i morską oraz lotniczą.

Rynek holenderskim – czy warto się nim zainteresować?

Rosnąca wymiana handlowa między Polską a Holandią wynika z wielu kwestii.
Wpływ na nią ma nie tylko sprawne połączenie, ale również pozytywne nastawienie rodzimych konsumentów oraz możliwości, jakie daje dotarcie do Holandii. Kraj ten otwiera drogę do ekspansji morskiej, a także do współpracy z innymi krajami w tym regionie. Mowa tu o Niemcach, Belgii, Szwajcarii, Francji i Włochach.
TRANSlogis gwarantuje utrzymanie swobodnego przepływu towarów między tymi wszystkimi krajami. Poza szerokim możliwościami organizacji transportu, świadczymy również szereg usług dodatkowych, związanych między innymi z odprawami celnymi, magazynowaniem i przeładunkiem towaru oraz ubezpieczeniami.

Darmowa
wycena

Potrzebujesz wyceny transportu
z punktu A do punktu B?

+48 697 620 419