Transport do Hiszpanii

W Europie Hiszpania znana jest z dobrego jedzenia, szeroko rozwiniętej turystyki, a także z wysokiej atrakcyjności pod względem gospodarczym i handlowym.

Potencjał tamtejszego rynku dostrzega mnóstwo polskich firm, które decydują się albo na pozyskiwanie stamtąd wielu wysokiej jakości towarów albo na ekspansję z wykorzystaniem własnych produktów.
W obu przypadkach pomocą służy TRANSlogis. Zajmujemy się przewozem ładunków drogą lądową, morską i powietrzną, z uwzględnieniem wielu usług dodatkowych.

Wszystko to przekłada się na kompleksową pomoc, dzięki której nasi partnerzy mogą utrzymać pełną płynności wymiary towarów. W ten sposób korzystają również z ogromnego potencjału rynku hiszpańskiego oraz wielu innych. Docieramy bowiem do każdego zakątku globu – działamy więc nie tylko w Europie, ale też w Azji, Afryce i w krajach obu Ameryk.

TRANSlogis dociera do wszystkich miast w Hiszpanii

Kompleksowość naszej oferty wynika również z faktu, iż jesteśmy gotowi przewieźć przesyłki o dowolnym rodzaju.
Także te zawierające produkty wrażliwe, wymagające stworzenia specjalnych warunków (np. utrzymania niskiej temperatury). Zawsze oferujemy załatwienie wszelkich kwestii formalnych, jak również realizację odpraw celnych oraz przeładunku i magazynowania towarów.
Dotyczy to dowolnego miejsca w Hiszpanii, bez względu na to, czy transport ma zakończyć się w dużym mieście czy znacznie mniejszym ośrodku. Za każdym razem zapewniamy tę samą, wysoką jakość wykonywanych usług. Nasi partnerzy najczęściej wysyłają swoje produkty do takich miast jak:
 
  • Madryt,
  • Barcelona,
  • Walencja,
  • Sewilla,
  • Saragossa,
  • Malaga,
  • Murcja,
  • Las Palmas,
  • Palma de Mallorca,
  • Bilbao.

Wysoką sprawność usług transportowych gwarantujemy także podczas przewozu towarów z Hiszpanii do Polski. Wiemy doskonale, co zrobić, aby całość przebiegła szybko i sprawnie.

Za sprawą spedycji multimodalnej, docieramy do państw na całym świecie. Niezależnie od tego, czy transport ma być realizowany drogą lądową, powietrzną czy morską, zawsze dobieramy optymalne rozwiązania, z uwzględnieniem potrzeb oraz wymagań naszych Klientów.

Transport do i z Hiszpanii

Kraj ten jest dla polskich przedsiębiorców atrakcyjny z co najmniej kilku powodów.
Przede wszystkim zawiera bardzo duży, chłonny rynek, który zapewnia dostęp do wielu konsumentów. Hiszpania ułatwia także dostęp do krajów afrykańskich oraz położonych w Ameryce Południowej. Do tego dochodzi fakt, iż rodzime produkty są przez klientów bardzo cenione.

Do Hiszpanii najczęściej wysyłane są więc urządzenia oraz akcesoria wykorzystywane w produkcji samochodów, maszyny rolnicze oraz lekarstwa. Do Polski oraz wielu innych państw trafiają natomiast samochody i pojazdy techniczne, odzież, żywność oraz wszelkie produkty spożywcze. Dzięki TRANSlogis tak rozumiana wymiana handlowa zawsze będzie przebiegać zgodnie z planem.

Darmowa
wycena

Potrzebujesz wyceny transportu
z punktu A do punktu B?

+48 697 620 419