Transport do Grecji

Grecja to kraj atrakcyjny nie tylko ze względów turystycznych, ale i handlowych.

Polskie firmy coraz częściej zdają sobie z tego sprawę, decydując się na ekspansję na tamtym rynku.
W ofercie naszej firmy znajdują się usługi spedycyjne oraz transportowe, które sprawią, że wszystko to stanie się znacznie łatwiejsze.

Gwarantujemy przewóz towarów do i z Grecji, a także wielu innych krajów europejskich (i nie tylko). Korzystamy z różnych środków transportu – zapewniamy dostęp do nowoczesnych samochodów dostawczych i ciężarowych, jak również wagonów kolejowych oraz przewozu drogą morską i powietrzną. Za każdym razem proponujemy optymalne rozwiązania, które usprawnią proces transportu.

Kompleksowe usługi od TRANSlogis

Położona na południu Grecja utrzymuje ścisłe kontakty gospodarczo-handlowe z takimi krajami jak Włochy, Bułgaria, Macedonia, Albania, Serbia, Niemcy, Austria, Słowenia czy Chiny.
W gronie tych państw znajduje się także Polska. Rodzime firmy eksportują do Grecji między innymi artykuły spożywcze, zwierzęta żywe oraz urządzenia mechaniczne i eklektyczne. Rynek grecki jest otwarty również na nowe technologie oraz różnego rodzaju pojazdy.
Z każdym towarem jesteśmy w stanie dotrzeć do dowolnego greckiego miasta. Umożliwia nam to spedycja multimodalna, w ramach której korzystamy ze wszystkich środków transportu. Nasi partnerzy najczęściej docierają do takich miejsc jak:
 
  • Ateny,
  • Saloniki,
  • Patras,
  • Larisa,
  • Heraklion,
  • Wolos,
  • Acharnes,
  • Chania,
  • Janina,
  • Chalkida.

Podczas zlecania nam usług spedycyjnych i transportowych, możesz liczyć na obsługę o charakterze kompleksowym. Związana jest ona nie tylko z samym przewozem, ale też z pomocą w kwestiach formalnych, przeładunkiem i magazynowaniem towaru czy odprawami celnymi. Na rynku działamy od wielu lat, dlatego doskonale wiemy, co zrobić, aby przewożone dobra trafiły pod wskazany adres szybko i bezpiecznie.

Przewóz towarów z Grecji

Import produktów z rynku greckiego zazwyczaj dotyczy żywności (o jej jakości przekonało się wielu Europejczyków), wyrobów roślinnych i chemicznych.
Bez względu na specyfikę oraz rodzaj ładunku, zawsze stwarzamy optymalne warunki do jego przewozu. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny, co pozwala nam spełnić wymagania oraz potrzeby każdego Klienta.

Towary z Grecji trafić mogą nie tylko do Polski, ale również wielu innych krajów – zarówno europejskich, jak i afrykańskich, azjatyckich oraz amerykańskich. W każdym z tych przypadków TRANSlogis oferuje pełną pomoc oraz profesjonalne doradztwo.

Darmowa
wycena

Potrzebujesz wyceny transportu
z punktu A do punktu B?

+48 697 620 419