Transport do Francji

Wymiana handlowa między Polską a Francją cały czas rośnie, czego potwierdzeniem są statystyki w różnego rodzaju raportach i opracowaniach.

Nic w tym dziwnego, w końcu dla rodzimych przedsiębiorstw rynek francuski jest niezwykle atrakcyjny.
Nie tylko z powodu dużego zainteresowania towarami produkowanymi w Polsce, ale też ze względu na łatwiejszy dostęp do krajów Afryki Północnej.
TRANSlogis pragnie wspomóc obie strony, oferując usługi spedycji i transportu drogą lądową, powietrzną oraz morską. Dotyczą one realizacji przesyłek drobnicowych (LCL), całopojazdowych (FTL), a także wszelkich usług dodatkowych. Docieramy do każdego obszaru Francji, łącznie z najważniejszymi miastami, takimi jak:
 
  • Paryż,
  • Marsylia,
  • Lyon,
  • Tuluza,
  • Nantes,
  • Montpelier,
  • Strasburg,
  • Bordeaux,
  • Lille,
  • Rennes.

Kompleksowa oferta TRANSlogis

Usługi związane ze spedycją oraz transportem wykonujemy bez względu na rodzaj oraz wielkość załadunku.
W przypadku transportu drogowego lub kolejowego, gwarantujemy dostęp do specjalnie dobranych pojazdów i kontenerów, dostosowanych do specyfiki przewożonych towarów. Korzystając z naszej współpracy z przewoźnikami morskimi oraz lotniczymi, oferujemy również spedycję multimodalną. Wszystko po to, aby zapewnić Ci sprawne i szybkie dostarczenie przekazanych przesyłek.
Do tego dochodzą także usługi dodatkowe, w skład których wchodzi między innymi magazynowanie towaru, jak również jego przeładunek oraz ubezpieczenie. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi partnerami, którzy dają gwarancję wysokiego poziomu bezpieczeństwa ładunku oraz sprawności realizacji zlecanych im zadań.

Wymiana polsko-francuska

Jakie towary najczęściej przewożone są z Polski do Francji? Na pierwszym miejscu od pewnego czasu znajdują się maszyny i urządzenia mechaniczne oraz elektryczne.
Do tego dochodzi transport samochodów, a także innych pojazdów. W drugą stronę wędrują natomiast produkty przemysłu spożywczego.
W każdym z tych przypadków TRANSlogis zapewnia sprawny przewóz, z gwarancją spełnienia wszelkich norm oraz wymogów związanych z poruszaniem się po Francji. Kraj ten może okazać się dobrym miejscem wypadowym do dalszej ekspansji. Nie tylko w państwach sąsiadujących (m.in. Belgia, Szwajcaria i Niemcy), ale też w krajach z kontynentu afrykańskiego.

Dzięki współpracy z TRANSlogis, utrzymujesz kontrolę nad każdym etapem wykonania zlecenia. Możesz liczyć na pełen podgląd miejsca, w którym znajduje się przesyłka, jak również na fachową obsługę naszych specjalistów.

Darmowa
wycena

Potrzebujesz wyceny transportu
z punktu A do punktu B?

+48 697 620 419