Transport do Finlandii

Oferujemy kompleksowe usługi związane ze spedycją oraz transportem towarów do i z Finlandii.

W ramach ich realizacji, korzystamy z bogatej floty pojazdów, a także szerokiej siatki kontaktów.
Dzięki temu jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego miasta – nie tylko w Finlandii, ale też w wielu innych państwach. Nasza firma ma zasięg globalny, z powodzeniem realizujemy usługi transportowe również do wschodniej Azji, Stanów Zjednoczonych czy Afryki.

Wynika to z faktu, iż w naszej ofercie, poza spedycją drogową, znajduje się też spedycja kolejowa, morska oraz lotnicza. Przewozimy samochody, wina, produkty spożywcze, chemiczne i wiele, wiele innych towarów. Za każdym razem jesteśmy w stanie stworzyć optymalne, bezpieczne warunki transportu.

Do jakich miejsc w Finlandii docieramy?

Kompleksowość oferty TRANSlogis wynika z braku ograniczeń geograficznych.
Obsługujemy wszystkie miasta w Finlandii, zawsze gwarantując spełnienie kluczowych kryteriów związanych z szybkością i bezpieczeństwem transportu. Docieramy między innymi do takich miejsc jak:
 
  • Helsinki,
  • Espoo,
  • Tampere,
  • Vantaa,
  • Oulu,
  • Turku,
  • Jyvaskyla,
  • Kuopio,
  • Lahti.
Zajmujemy się realizację przesyłek drobnicowych i całopojazdowych. W zależności od potrzeb naszych Klientów, dobieramy konkretne rozwiązania – związane jest to między innymi z wyborem środku transportu, spełnieniem odpowiednich warunków przewozu, jak również finalizacją usług dodatkowych (np. przeładunek i magazynowanie towarów, odprawy celne, kwestie formalne).

Jakie towary przewozimy do i z Finlandii?

Gospodarska fińska uznawana jest za niezwykle innowacyjną, a tamtejszy rynek za bardzo chłonny.
Do tego dochodzą sprzyjające warunki do prowadzenia biznesu, a także otwartość klientów na towary z zagranicy. Są to najczęściej wymieniane powody, dla których polskie firmy decydują się na współpracę z partnerami z Finlandii.
Biorąc pod uwagę wymianę handlową, należy zwrócić uwagę na to, że do Polski bardzo często trafiają zwłaszcza artykuły papiernicze, produkty z metali nieszlachetnych, urządzenia elektroniczne, meble i samochody. Polscy przedsiębiorcy proponują natomiast żywność, artykuły chemiczne, a także części do samochodów i maszyn rolniczych.
W każdym przypadku konieczne jest spełnienie stosownych kryteriów oraz wymogów transportu. TRANSlogis doskonale wie, co zrobić, aby cała procedura przebiegła w sposób prawidłowy. Naszym Klientom oferujemy pomoc w ramach ekspansji nie tylko na rynek fiński, ale też na każdy inny. W dowolnym zakątku świata.

Darmowa
wycena

Potrzebujesz wyceny transportu
z punktu A do punktu B?

+48 697 620 419