Transport do Czech

Polska od wielu lat jest jednym z czołowych partnerów handlowych Republiki Czeskiej.

Łączna wartość eksportu i importu w 2019 roku przekroczyła 20 mld euro.
Nic więc dziwnego, że tak wiele firm jest zainteresowanych ekspansją na rynku naszych południowych sąsiadów. Dzięki ofercie TRANSlogis stanie się to znacznie łatwiejsze.
Zapewniamy profesjonalną realizację usług spedycyjnych i transportowych, z uwzględnieniem działań multimodalnych, w ramach których korzystamy z różnych środków transportu. Przewozimy towary do i z Czech samochodami dostawczymi, koleją, a także drogą lotniczą. W każdym przypadku gwarantujemy realizację usług o charakterze kompleksowym. Świadczona przez nas pomoc jest związana z całą procedurą przewozu towarów.

Spedycja drogowa do i z Czech

Bliskość geograficzna sprawia, że transport ładunków drogą lądową na tym odcinku jest obecnie bardzo efektywny.
Wpływ ma na to także rosnąca sieć dróg i autostrad w obu krajach. Między innymi właśnie dlatego TRANSlogis obsługuje wszystkie czeskie miasta. Nie ma dla nas znaczenia, czy klienci chcą dotrzeć do ośrodków przygranicznych czy miejsc położonych dalej na południu.
Najczęściej pojawiamy się w takich miastach jak:
 
  • Praga,
  • Brno,
  • Ostrawa,
  • Pilzno,
  • Liberec,
  • Ołomuniec,
  • Czeskie Budejowice,
  • Hradec Kralove,
  • Uście nad Łabą,
  • Padrubice.

W ramach spedycji drogowej, dobieramy pojazdy dostosowane do wielkości oraz specyfiki ładunku. Stwarzamy przy tym optymalne warunki przewozu, dzięki którym produkty zostają w odpowiedni sposób zabezpieczone. Do tego dochodzą również usługi dodatkowe, w ramach których zajmujemy się między innymi odprawami celnymi, ubezpieczeniami Cargo, a także magazynowaniem i przeładunkiem towaru.

Szeroka oferta TRANSlogis

Czechy to dla wielu polskich firm bardzo atrakcyjny rynek, który można wykorzystać do znacznego rozszerzenia własnej bazy klientów.
Kraj ten intensywnie współpracuje też z wieloma innymi krajami, nie tylko tymi należącymi do Unii Europejskiej. Dzięki temu, pozyskiwane kontakty okazać się mogą niezwykle przydatne w ramach większej ekspansji, obejmującej również inne kontynenty, do których docieramy również poprzez spedycję morską.
Niezależnie od powodu korzystania z usług spedycyjnych i transportowych, a także rodzaju ładunków, których dotyczą, TRANSlogis zawsze jest gotowy na kompleksową, fachową pomoc. Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam wypracowanie szeregu skutecznych procedur i nawiązanie bogatej sieci kontaktów z przewoźnikami na całym świecie. Pozwala nam to zaproponować najlepsze rozwiązania, niezależnie od zaistniałej sytuacji.

Darmowa
wycena

Potrzebujesz wyceny transportu
z punktu A do punktu B?

+48 697 620 419