Transport do Belgii

Strategiczne położenie geograficzne sprawia, że Belgia jest niezwykle atrakcyjnym kierunkiem dla wielu firm.

Zapewnia dostęp nie tylko do dużego, chłonnego rynku, ale również do wielu krajów europejskich, z których towary mogą ruszyć w dalszą drogę na inne kontynenty.
Firma TRANSlogis zapewnia swoim Klientom pomoc podczas penetrowania tego i innych rynków. Oferujemy kompleksowe, profesjonalne usługi spedycyjne i transportowe, w ramach których jesteśmy w stanie przewieźć każdy rodzaj ładunku – drobnicowy i całopojazdowy.

Gwarancja dotarcia do każdego zakątka Belgii

Korzystamy z wszystkich dostępnych połączeń, dzięki którym możemy dotrzeć wszędzie.
Belgia wyróżnia się niezwykle rozwiniętą infrastrukturą drogową, dlatego nasze pojazdy bez większych problemów zajmą się przewozem towarów do dużych ośrodków oraz mniejszych miast. Stamtąd, produkty mogą szybko i sprawnie trafić również do Polski lub innych państw tego regionu – na przykład do Niemiec, Holandii czy Francji.
Na liście obsługiwanych przez nas miast znajduje się między innymi:
 
  • Bruksela,
  • Antwerpia,
  • Gandawa,
  • Charleroi,
  • Liege,
  • Brugia.

TRANSlogis zapewnia dostęp do spedycji multimodalnej, skupiającej się także na innych środkach transportu. Belgia umożliwia sprawny transport towarów drogą morską (dostęp do Morza Północnego) oraz powietrzną. W obu przypadkach możemy zaproponować pomoc w organizacji przewozu towarów. Lata doświadczeń w branży pozwoliły nam wypracować sprawne procedury, za sprawą których wszystkie zlecane nam zadania finalizowane są niezwykle sprawnie, bez zbędnych opóźnień.

Profesjonalne usługi spedycyjne i transportowe

Rynek belgijski jest atrakcyjny nie tylko za sprawą wielu korzystnych połączeń.
W tym kraju działa wiele instytucji międzynarodowych, przyciąga on więc klientów z całej Europy i nie tylko. Sama Belgia cały czas związana jest też z Afryką. Wszystko to starają się wykorzystać polskie firmy, dzięki czemu wymiana handlowa między Belgią a Polską cały czas rośnie – w 2015 roku wynosiła ona ponad 8 mld euro.
Rodzime firmy eksportują do Belgii głównie urządzenia mechaniczne i elektryczne, produkty z metali szlachetnych oraz pojazdy. Jeśli zaś chodzi o przewóz towarów do Polski, dominują tworzywa sztuczne, a także wyroby przemysłu chemicznego. Jak wskazują wyliczenia, Belgia często decyduje się również na import produktów spożywczych.

Bez względu na rodzaj przewożonego ładunku, TRANSlogis zapewnia jego skuteczne zabezpieczenie. Bogata flota pojazdów oraz szeroka sieć kontaktów pozwala nam na kompleksową obsługę przewozu, która związana jest z wieloma usługami dodatkowymi. Niezależnie od tego, czy Belgia okaże się terenem docelowym czy wyłącznie przystankiem na dłuższej trasie.

Darmowa
wycena

Potrzebujesz wyceny transportu
z punktu A do punktu B?

+48 697 620 419